آتالانتا، لیورپول را در آنفیلد شوکه کرد/ میلان به رم باخت

آتالانتا، لیورپول را در آنفیلد شوکه کرد/ میلان به رم باخت

آفتاب نیوز :

دیدار های دور رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا، شب گذشته (پنجشنبه) به صورت همزمان از ساعت 22:30 به وقت تهران برگزار شد که در مهمترین آن ها تیم فوتبال لیورپول در ورزشگاه خانگی اش آنفیلد با نتیجه غیرمنتظره 3 بر صفر مغلوب آتالانتا شد.

نماینده ایتالیا که خیلی ها آن را از پیش حذف شده فرض می کردند، در شب فاجعه آمیز دروازه بان لیورپول، با گلزنی جانلوکا اسکاما در دقیقه 38 اولین شوک را به میزبان نامدار خود وارد کرد. آتالانتا با زدن گل دوم در دقیقه 60 که آن را هم اسکاما به ثمر رساند، برتری اش را به حریف تحمیل کرد. تیر خلاص میهمان به قلب میزبان انگلیسی را هم ماریو پاشالیچ در دقیقه 83 به ثمر رساند تا آنفیلد را بیش از پیش در بهت و سکوت فرو ببرد. با این نتیجه آتالانتا گام بلندی برای صعود به مرحله بعدی برداشت و پنجشنبه هفته آینده که میزبان لیورپول خواهد بود، حتی با دو گل اختلاف هم ببازد صعود خواهد کرد.

همزمان با این بازی در ورزشگاه سن سیرو دویل تمام ایتالیایی میلان و رم با نتیجه یک بر صفر به سود میهمان پایتخت نشین خاتمه یافت. تک گل این بازی را جانلوکا مانچینی در دقیقه 17 بازی برای رم به ثمر رساند.

در همین حال بایرلورکوزن، قهرمان بالقوه فصل جاری بوندس لیگا رویای کسب سه گانه را با پیروزی خانگی 2 بر صفر مقابل وستهام انگلیس زنده نگه داشت. یوناس هافمن در دقیقه 83 و ویکتور بونیفیس در دقیقه 1+90 گل های این نبرد سخت را برای تیم تحت هدایت ژابی آلونسو به ثمر رساند.

در آخرین بازی هم که بنفیکا پذیرای مارسی فرانسه بود، نماینده پرتغال با نتیجه 2 بر یک به برتری رسید. رافا سیلوا در دقیقه 16 و آنخل دی ماریا در دقیقه 52 برای بنفیکا گلزنی کردند و پیر امریک اوبامیانگ هم در دقیقه 67 تنها گل مارسی را زد.

تمامی دیدار های برگشت این چهار مسابقه پنجشنبه هفته آینده برگزار خواهند شد.

آتالانتا، لیورپول را در آنفیلد شوکه کرد/ میلان به رم باخت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آتالانتا، لیورپول را در آنفیلد شوکه کرد/ میلان به رم باخت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آتالانتا، لیورپول را در آنفیلد شوکه کرد/ میلان به رم باخت"، کلیک کنید.