آرسنال با تحقیر چلسی صدرنشینی اش را تثبیت کرد

آرسنال با تحقیر چلسی صدرنشینی اش را تثبیت کرد

آفتاب نیوز :

در دیداری معوقه از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس، شب گذشته (سه شنبه) تیم فوتبال آرسنال در ورزشگاه امارات پذیرای رقیب همشهری اش، چلسی بود و موفق شد آبی های لندن را با نتیجه سنگین 5 بر صفر در هم بکوبد.

آرسنالی ها خیلی زود برتری شان را رقم زدند و تنها پس از 4 دقیقه با گلی که لیاندرو تروسا به ثمر رساند از حریف پیش افتادند. نیمه نخست به لطف همین گل با برتری توپچی ها به پایان رسید. در نیمه دوم، اما شاگردان میکل آرتتا طوری برتری شان را تثبیت کردند که بازگشت به بازی برای چلسی غیرممکن شد. بن وایت در دقیقه 52 گل دوم را برای آرسنالی ها زد و تنها پنج دقیقه بعد کای هاورتز اختلاف را به سه گل افزایش داد. گلزنی این دو بازیکن یک بار دیگر و این بار هم در فاصله پنج دقیقه ای از یکدیگر تکرار شد. هاورتز در دقیقه 65 و وایت در دقیقه 70 دبل کردند و به این ترتیب آرسنال پنج بر صفر از تیم تحت هدایت مایوریسیو پوچتینو پیش افتاد.

پیروزی بیست و چهارم آرسنال در این فصل لیگ جزیره، جایگاه این تیم را با 77 امتیاز در صدر جدول تثبیت کرد. این در حالیست که لیورپول با 74 امتیاز، یک بازی کمتر و 12 گل کمتر از حیث تفاضل گل در جایگاه دوم قرار دارد و منچسترسیتی هم با 73 امتیاز و البته دو بازی کمتر در جایگاه سوم ایستاده است.

از هفته بیست و نهم لیگ برتر انگلیس پنج بازی معوقه دیگر باقی مانده است که چهار تای آن ها امشب برگزار می شوند و برنامه آن ها به شرح زیر است:

ولورهمپتون – بورنموث، ساعت 22:15

کریستال پالاس – نیوکاسل، ساعت 22:30

منچستریونایتد – شفیلدیونایتد، ساعت 22:30

اورتون – لیورپول، ساعت 22:30

فردا شب هم در آخرین بازی معوقه این هفته از ساعت 22:30 برایتون پذیرای منچسترسیتی خواهد بود.

آرسنال با تحقیر چلسی صدرنشینی اش را تثبیت کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آرسنال با تحقیر چلسی صدرنشینی اش را تثبیت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آرسنال با تحقیر چلسی صدرنشینی اش را تثبیت کرد"، کلیک کنید.