آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری از امروز/پایان «ارزیابی تکمیلی»؛ آخر اردیبهشت

آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری از امروز/پایان «ارزیابی تکمیلی»؛ آخر اردیبهشت

نتایج «آزمون آموزگاری» در حالی روز دوشنبه (سوم اردیبهشت) اعلام شد که معرفی شدگان چند برابر ظرفیت، جهت فرآیند ارزیابی تکمیلی و گزینش از امروز (پنجم اردیبهشت) می توانند اقدام کنند؛ این در حالیست که از میان پذیرفته شدگان، حدود 28 هزار نفر جذب آموزش و پرورش خواهند شد.

به گزارش سیپکس، اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی ویژه رشته شغلی آموزگاری سال 1403 وزارت آموزش وپرورش سوم اردیبهشت اعلام شد که بنابر اظهارات معاون وزیر آموزش و پرورش، سه برابر ظرفیت جذب در آموزش و پرورش، در آزمون پذیرفته شده اند که این افراد برای مرحله «ارزیابی تکمیلی» و گزینش می توانند از امروز (پنجم اردیبهشت 1403) حداکثر به مدت چهار روز با مراجعه به درگاه my.medu.ir  بخش جذب و استخدام (کارا) نسبت به تکمیل نمون برگ ها و بارگذاری کلیه اسناد و مدارک مورد نیاز در سامانه اقدام کنند. 

«ارزیابی تکمیلی و گزینش» شامل بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری ثبت نام، معاینات پزشکی، بررسی صلاحیت های عمومی گزینش، سنجش و ارزیابی تکمیلی است.

حمید طریفی حسینی معاون آموزش ابتدایی وزیر آموزش وپرورش پیش از این به سیپکس گفته بود که طبق برنامه ریزی انجام شده فرآیند «ارزیابی تکمیلی» شرکت کنندگان قرار است تا پایان اردیبهشت ماه به سرانجام برسد و اواسط خردادماه نیز «نتایج قطعی» و نهایی آزمون توسط سازمان سنجش اعلام و در نهایت حدود 28 هزار نفر به کادر آموزشی در دوره ابتدایی جذب شوند.

بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، امسال فرآیند ارزیابی در حوزه های ارزیابی تکمیلی کوتاه تر شده است؛ زمان تشکیل پرونده ارزیابی تکمیلی و بررسی «اسناد امتیاز آور» و بخشی از امور گزینش و بررسی های پزشکی بلافاصله پس از اعلام نتیجه اولیه و در زمان مراجعه به اداره کل آموزش وپرورش انجام می شود و در صورت تکمیل شدن پرونده، به حوزه ارزیابی معرفی و گروه های ارزیابی حرفه ای کار ارزیابی تکمیلی را انجام می دهند.

وی زمان تعیین شده برای جذب و استخدام و سازماندهی پذیرفته شدگان نهایی در مدارس را اوایل تیرماه اعلام و گفته بود: ابلاغ آنها و سازماندهی معلمان رسمی در مدارس دوره ابتدایی نیز در تیرماه انجام می شود تا نیازسنجی دقیق از کمبود نیروی انسانی بدست و به تفکیک استان، منطقه و مدرسه در طول تابستان کمبودها بررسی، جبران و از ابتدای سیپکس بدون مشکل وارد مدارس شوند.

زمان برگزاری دوره های ضمن خدمت این معلمان نیز بلافاصله بعد از تشکیل پرونده استخدامی در اواخر خرداد ماه انجام می شود، کار آموزش پذیرفته شدگان از طریق دانشگاه فرهنگیان دنبال و دوره آموزشی به صورت فشرده از تابستان آغاز می شود و در صورت نیاز در حین خدمت نیز از مهرماه کار آموزش معلمان جدیدالاستخدام، ادامه خواهد داشت.

پایان خبر سیپکس

آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری از امروز/پایان «ارزیابی تکمیلی»؛ آخر اردیبهشت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری از امروز/پایان «ارزیابی تکمیلی»؛ آخر اردیبهشت" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز بارگذاری مدارک پذیرفته شدگان آزمون آموزگاری از امروز/پایان «ارزیابی تکمیلی»؛ آخر اردیبهشت"، کلیک کنید.