آغاز کار رویداد صدرا در شبستر با حضور 20 شرکت صنعتی

آغاز کار رویداد صدرا در شبستر با حضور 20 شرکت صنعتی

نمایشگاه نخستین «رویداد صدرا» در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با حضور مسیولان گشایش یافت و فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، نمایشگاه «رویداد صدرا» با حضور 20 شرکت بزرگ و کوچک صنعتی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر با حضور مسیولان افتتاح شد و کار خود را آغاز کرد.

علی رضاپور، رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر در حاشیه گشایش این نمایشگاه در گفت وگو با خبرنگار سیپکس درباره رویداد صدرا اظهار کرد: صدرا مخفف «صنعت، دانشگاه و راه اشتغال» بوده که برای ارتباط صنعت و دانشگاه نمایشگاهی ایجاد می شود، دانشجو یان با توانمندی های صنایع آشنا می شوند، صنایع هم نیرو هایی که می خواهند در قالب های مختلف از بین دانشجویان انتخاب می کنند و این پلی برای این ارتباط است.

وی افزود: با توجه به راهبرد های کلان دانشگاه و اهداف سند تحول و تعالی دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر توسعه فعالیت های فناورانه با رویکرد کارآفرینی در زیست بوم های محلی و منطقه ای و منویات مقام معظم رهبری با تاکید بر توسعه اشتغال و اجرای بهینه آیین نامه طرح پویش دانشگاه آزاد اسلامی رویداد صدرا با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین جامعه دانشگاهی، جامعه و صنعت برگزار می کند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شبستر ادامه داد: رویداد صدرا در راستای اهداف کلی ارتقای کاربرد پذیری محتوای آموزشی و کارآمدگی در دانشجویان، برقراری ارتباط تعاملی مستمر با صنایع و سازمان های محلی، اتصال حلقه آموزش کارآفرینی و اشتغال مهارت افزایی دانشجویان را فراهم خواهد کرد.

رضاپور بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با رسالت جدید و دیدگاه کاملاً مثبت دکتر طهرانچی امروز تغییر نگرش داده و دانشجویی که از دانشگاه آزاد فارغ التحصیل می شود باید مهارت بیاموزد این مهارت برگرفته از علاقه اوست و به عبارتی معامله برد ـ برد برای صنعت و دانشجویان است، صنعت از نیروی تازه نفس، علاقه مند و بادانش استفاده می کند و دانشجو نیز مهارت در محیط واقعی کار و تجربه می آموزد.

آغاز کار رویداد صدرا در شبستر با حضور 20 شرکت صنعتی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آغاز کار رویداد صدرا در شبستر با حضور 20 شرکت صنعتی" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آغاز کار رویداد صدرا در شبستر با حضور 20 شرکت صنعتی"، کلیک کنید.