آماده باش کامل آتش نشانی تهران برای تامین ایمنی جشن امام رضایی ها

آماده باش کامل آتش نشانی تهران برای تامین ایمنی جشن امام رضایی ها

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تمهیدات ایمنی برگزاری مراسم جشن امام رضایی ها در روز جمعه را تشریح کرد.

سید جلال ملکی در گفت وگو با سیپکس، درباره تمهیدات ایمنی برگزاری جشن امام رضایی ها که بناست روز جمعه، 28 اردیبهشت ماه در خیابان کریمخان زند برگزار شود، گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران در این مراسم تامین ایمنی شرکت کنندگان را برعهده خواهد داشت و بر این اساس از ساعاتی قبل از شروع مراسم تا پایان مراسم و تخلیه کامل جمعیت اقداماتی را در دستورکار قرار داده است.

وی با بیان اینکه آتش نشانان در 21 نقطه از مسیر جشن امام رضایی ها در خیابان کریمخان زند و معابر اطراف آن مستقر خواهند شد، اظهارکرد: در این ماموریت 31 دستگاه خودروی سبک و سنگین و موتورسیکلت به کار گرفته شده و 70 آتش نشان مسیولیت تامین ایمنی و نظارت بر ایمنی این مراسم را برعهده خواهند داشت. همچنین علاوه بر استقرار در 21 نقطه یاد شده، تیم های سیار آتش نشانی نیز اقدام به گشت زنی در این مسیر خواهند کرد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران ادامه داد: علاوه بر آتش تمامی ایستگاه های اطراف محل برگزاری مراسم نیز از آمادگی و نیروی مضاعف برخوردار خواهند بود.

ملکی اضافه کرد: همچنین تیمی از کارشناسان ایمنی سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهر تهران نیز پیش از شروع مراسم نسبت به بازرسی ایمنی از غرفه ها و امکانات به کار گرفته شده در این مراسم اقدام کرده و بر آن نظارت خواهند داشت.

به گفته وی، غرفه سازمان آتش نشانی نیز در این محدوده برپا بوده و علاوه بر ارایه هدایا، اقدام به آموزش ایمنی و اصول اولیه ایمنی به مراجعان در رده های سنی مختلف خواهد کرد.

در همین زمینه بخوانید:

کدام معابر تهران در هنگام برگزاری اجتماع امام رضایی ها مسدود است؟

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از حاضران در این اجتماع بزرگ نیز خواست که در صورت وقوع هرگونه حادثه احتمالی ضمن حفظ خونسردی خود به آتش نشانان مستقر در مسیر مراجعه کرده یا با سامانه 125 تماس بگیرند.

پایان خبر سیپکس

آماده باش کامل آتش نشانی تهران برای تامین ایمنی جشن امام رضایی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آماده باش کامل آتش نشانی تهران برای تامین ایمنی جشن امام رضایی ها" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آماده باش کامل آتش نشانی تهران برای تامین ایمنی جشن امام رضایی ها"، کلیک کنید.