آمادگی فارس برای پذیرایی از مسافران در تعطیلات عید فطر

آمادگی فارس برای پذیرایی از مسافران در تعطیلات عید فطر

سیپکس/فارس مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فارس از آمادگی این استان برای پذیرایی از موج جدید مسافرت ها در تعطیلات عید سعید فطر خبر داد و گفت: طبق برنامه ریزی های انجام شده تمامی تاسیسات و موسسات گردشگری و خدمات رسان  استان فارس برای موج سوم سفرهای نوروزی (تعطیلات عید سعید فطر) در آماده باش کامل هستند.

محمد ثابت اقلیدی امروز چهارشنبه 22 فروردین 1403 در حاشیه مراسم استقبال از مسافران ورودی به شیراز  ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید فطرت به استمرار فعالیت ستاد خدمات سفر در این استان اشاره و تاکید کرد: خدمت رسانی به مسافران نوروزی تا پایان تعطیلات عید سعید فطر در استان فارس همچنان ادامه دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس افزود: با توجه به اینکه در تعطیلات نوروزی برای رفاه حال مسافران، ساعات بازدید اماکن تاریخی با افزایش همراه شد، هم اکنون این روند تا پایان تعطیلات عید سعید فطر ادامه خواهد داشت. 

ثابت اقلیدی به حضور گسترده مسافران نوروزی در فارس اشاره و ضمن تقدیر و تشکر ازگردشگران و مسافران نوروزی برای انتخاب این استان به عنوان مقصد سفر در این ایام گفت: اجرای برنامه های فرهنگی در کنار آثار شاخص تاریخی استان، نوروزگاه ها و همچنین  برپایی نمایشگاه های تخصصی صنایع دستی دستی در تمامی شهرستان ها تاثیر بسزایی در معرفی آداب و رسوم مردم فارس به مسافران در این ایام داشت که خوشبختانه مورد توجه مسافران هم قرار گرفت و شاهد  توزیع سفر هم در این ایام نیز بودیم.

وی افزود :تعدد و تنوع جاذبه های مذهبی، تاریخی و  گردشگری به ویژه  طبیعی موجود در فارس این استان را به منطقه ای چهارفصل تبدیل کرده و هرساله در این ایام سال شاهد حضور بیشتر گردشگران در این استان هستیم.

ثابت اقلیدی با اشاره به اینکه همواره در تلاش هستیم با همکاری همه دستگاه ها و اعضای ستاد خدمات سفر شرایط مناسب و مطلوبی را برای حضور گردشگران  در استان مهیا کنیم، گفت: به طور حتم بازدیدهای نظارتی از تمامی تاسیسات گردشگری و خدمات رسان در تعطیلات عید سعید فطر نیز  همچنان ادامه دارد.

وی در پایان با مثبت ارزیابی کردن اقدامات و فعالیت های ستاد اجرایی هماهنگی خدمات سفر استان در نوروز امسال، همدلی، توجه و احساس مسیولیت تمامی اعضای این ستاد را  باعث افزایش رضایت مندی مسافران و گردشگران نوروزی ورودی به این استان عنوان کرد و افزود: پیش بینی می شود سفر به  استان فارس در  تعطیلات عید سعید فطر امسال با افزایش چشمگیری همراه باشد.

به گزارش سیپکس، امروز طی مراسمی که در ورودی شهر شیراز ( دروازه قرآن) و با حضور مدیرکل و معاونین اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان فارس و همچنین برخی از روسای و اعضای صنوف گردشگری استان فارس برگزار شد، مسافرین و مردم شیراز با اهدا گل و شیرینی مورد استقبال و خوش آمدگویی قرار گرفتند.

پایان خبر سیپکس 

آمادگی فارس برای پذیرایی از مسافران در تعطیلات عید فطر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آمادگی فارس برای پذیرایی از مسافران در تعطیلات عید فطر" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آمادگی فارس برای پذیرایی از مسافران در تعطیلات عید فطر"، کلیک کنید.