اسطوره یاریگر نماینده ایران می شود؟/ هاشمی: از حدادی درخواست کمک کرده ایم

اسطوره یاریگر نماینده ایران می شود؟/ هاشمی: از حدادی درخواست کمک کرده ایم

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: از حامد حدادی خواسته ایم در فینال غرب آسیا به ما کمک کند.

به گزارش سیپکس، تیم بسکتبال شهرداری گرگان، تنها نماینده ایران در رقابت های سوپرلیگ غرب آسیاست که موفق شد با پیروزی در تمامی مسابقات به عنوان نخستین تیم و تنها تیم بدون شکست راهی فینال این رقابت ها شود.

در مسیر صعود شهرداری گرگان به فینال سوپرلیگ غرب آسیا، بازیکنان خارجی این تیم یعنی «ویل چری» در پست پوینت گارد و «نورول پله» در پست سنتر، دو بازیکن آمریکایی بودند که نماینده ایران را بسیار کمک کردند. با این حال اما پس از صعود شهرداری به نیمه نهایی، سنتر آمریکایی این تیم از جمع گرگانی ها جدا شد تا کار برای نماینده ایران سخت تر شود.

با این وجود شاگردان هاشمی موفق شدند در نیمه نهایی الشرطه عراق را مقتدرانه شکست دهند و فینالیست شوند. از سوی دیگر جدول نیز تیم الریاضی لبنان، نماینده قدرتمند لبنان (قهرمان فصل قبل این رقابت ها) با شکست دادن ساجس لبنان فینالیست شد تا حریف نماینده ایران در فینال این مسابقات شود.

الریاضی در نیمه نهایی این مسابقات با جذب ستارگان بزرگی چون «تون میکر»، سنتر تیم ملی استرالیا خود را برای فینال و جدال با شهرداری گرگان تقویت کرد؛ اتفاقی که تاکنون برای نماینده ایران رخ نداده و بدون سنتر تخصصی باید به فینال این رقابت ها پای بگذارد؛ اتفاقی که شاید به قیمت از دست رفتن قهرمانی این رقابت ها تمام شود.

در همین راستا، مصطفی هاشمی، سرمربی موفق تیم شهرداری گرگان، درباره جذب سنتر خارجی یا تخصصی برای این تیم جهت تقویت تیم و حضور پر قدرت در فینال مسابقات غرب آسیا به سیپکس گفت: ما دیگر فرصت جذب بازیکن خارجی نداریم و با حامد حدادی، اسطوره بسکتبال ایران، صحبت کرده ایم تا در صورت تمایل به نماینده ایران در آسیا کمک کند.

با توجه به حضور حدادی در تیم نفت آبادان و حذف این تیم از رقابت های لیگ برتر در مرحله یک چهارم نهایی، او می تواند با پوشیدن شهرداری گرگان کمک حال نماینده ایران در آسیا باشد و باید دید آیا این اتفاق بزرگ و مهم برای نماینده ایران رخ خواهد داد یا خیر.

پایان خبر سیپکس

اسطوره یاریگر نماینده ایران می شود؟/ هاشمی: از حدادی درخواست کمک کرده ایم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اسطوره یاریگر نماینده ایران می شود؟/ هاشمی: از حدادی درخواست کمک کرده ایم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اسطوره یاریگر نماینده ایران می شود؟/ هاشمی: از حدادی درخواست کمک کرده ایم"، کلیک کنید.