اعتراض هواداران استقلال به هلدینگ خلیج فارس؛ چرا پرسپولیس را نخریدید؟

اعتراض هواداران استقلال به هلدینگ خلیج فارس؛ چرا پرسپولیس را نخریدید؟

آفتاب‌‌نیوز :

اگر فصل گذشته تیم رسانه‌ای جواد نکونام محل حضور پرسپولیسی‌ها شده بود، حالا با انتخاب‌های نماینده هلدینگ خلیج فارس در باشگاه استقلال، هیات مدیره این باشگاه در حال تبدیل شدن به اجتماع پرسپولیسی هاست.

به گزارش خبرورزشی، انتخاب‌های احمد شهریاری تا به امروز به هیچ وجه مورد تایید هواداران استقلال نبوده است. نماینده هلدینگ که ابتدا با برکناری ناگهانی علی خطیر، صدرنشینی لیگ برتر را از استقلال گرفت، محمد حسین ضیایی، یک شاهینی اصیل را به عنوان رییس آکادمی استقلال برگزید، با یک مجری سابق برنامه‌های ورزشی که هوادار متعصب پرسپولیس است به عنوان مشاور ارشد خود در نقل و انتقالات همکاری کرد و حالا هم گفته می‌شود مصطفی کارخانه که علنی در مصاحبه هایش گفته بود به پرسپولیس علاقه دارد را نامزد عضویت در هیات مدیره استقلال کرده است.

هواداران استقلال به شدت از این رفتار نماینده هلدینگ شاکی هستند و در فضای مجازی از علی عسگری می‌پرسند چرا مانع انتخاب‌های عجیب شهریاری نمی‌شود؟ امروز در فضای مجازی هواداران استقلال شاکی از خبر انتخاب کارخانه پرسپولیسی برای عضویت در هیات مدیره استقلال، به طعنه از علی عسگری، رییس هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس می‌پرسیدند شما که این همه علاقه به شخصیت‌های پرسپولیسی دارید و این همه اطراف تان پر است از پرسپولیسی ها، چرا استقلال را خریدید و چرا از همان اول پرسپولیس را نخریدید.

یکی از هواداران استقلال هم به طعنه نوشته بود؛ استقلال به لطف علی عسگری و شهریاری در حال تبدیل شدن به کانون هواداران پرسپولیس است! هلدینگ خلیج فارس، هیات مدیره استقلال را با کانون هواداران پرسپولیس اشتباه گرفته است.

همچنین هوادار دیگری در اینستاگرام به شوخی نوشته بود؛ باز گلی به گوشه جمال جواد نکونام که علاقه اش به پرسپولیسی‌ها در خرید مهرداد محمدی و جذب عکاس و خبرنگار پرسپولیسی خلاصه می‌شد، هلدینگ تا هیات مدیره استقلال پیشروی کرده و اگر دو روز دیگر لوگوی استقلال به رنگ قرمز درآمد یا رنگ پیراهن دوم استقلال، قرمز شد، شگفت زده نشوید!

اعتراض هواداران استقلال به هلدینگ خلیج فارس؛ چرا پرسپولیس را نخریدید؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراض هواداران استقلال به هلدینگ خلیج فارس؛ چرا پرسپولیس را نخریدید؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراض هواداران استقلال به هلدینگ خلیج فارس؛ چرا پرسپولیس را نخریدید؟"، کلیک کنید.