اعتراف برادران سارق به 20 سرقت سیم و کابل

اعتراف برادران سارق به 20 سرقت سیم و کابل

سیپکس/سمنان فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از دستگیری دو سارق سیم و کابل برق بلوک مسکن ملی با کشف 20 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ علیرضا شایینی 26 خردادماه با اعلام این خبر اظهار کرد: ماموران کلانتری 12 بسیج شهرستان شاهرود حین گشت زنی هدفمند به یک بلوک ساختمانی مسکن ملی که دچار تاریکی شده بود مشکوک و برای بررسی موضوع به محل مراجعه کردند.

به گفته وی، پس از بررسی دقیق محل، پلیس متوجه حضور سارقانی که اقدام به سرقت کابل های برق ساختمان کرده بودند، شدند و بلافاصله برای دستگیری متهمان اقدام کرده و آنان را به مقر انتظامی دلالت دادند.

سرهنگ شایینی با اشاره به کشف مقدار زیادی اموال سرقتی از خودرو سارقان تصریح کرد: متهمان که دو برادر سارق سابقه دار بودند در تحقیقات فنی به عمل آمده به 20 فقره سرقت سیم و تجهیزات انتقال برق ساختمانی در شهرستان شاهرود اعتراف کردند.

شایینی در پایان از شهروندان خواست: در صورت مواجه شدن با قطع برق مخصوصاً در ساعات پایانی شب و یا مشاهده افراد مشکوک و ناشناس، موضوع را در اسرع وقت از طریق تماسبا تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

کشف 43 هزار نخ سیگار قاچاق در سرخه

همچنین جانشین فرمانده انتظامی استان سمنان نیز از کشف 43 هزار نخ سیگار قاچاق به ارزش 25 میلیارد ریال با تلاش ماموران انتظامی شهرستان سرخه خبر داد .

 سرهنگ سید علی میر احمدی ادامه داد: در راستای مبارزه خستگی ناپذیر پلیس با پدید قاچاق کالا و ارز، ماموران یگان امداد شهرستان سرخه حین کنترل خودروهای عبوری در پلیس راه این شهرستان به یک دستگاه ایسوزو مشکوک و برای بررسی بیشتر آن را متوقف کردند.

وی ادامه داد: ماموران پلیس توانستند از این خودرو 43 هزار نخ انواع سیگار قاچاق 360 عدد تنباکوی غیر بهداشتی و مقادیر لوازم خانگی و کشاورزی قاچاق که راننده آن قصد انتقال محموله را در پوشش خرده بار مجاز به تهران داشت ، کشف و ضبط کنند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه راننده خودرو با استفاده از بارنامه های غیر رسمی سعی در فریب ماموران داشت، افزود: ارزش محموله کشف شده طبق نظر کارشناسان 25میلیارد ریال برآورد شده است و به همین منظور راننده کامیونت دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شد.

 جانشین فرمانده انتظامی استان خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز یکی از اولویت های اصلی ماموریتی پلیس است و در این راه با تمام توان و با همکاری دستگاه های برون سازمانی تمام قد با قاچاقچیان کالا و ارز برابر قانون مقابله خواهد شد.

پایان خبر سیپکس

اعتراف برادران سارق به 20 سرقت سیم و کابل

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اعتراف برادران سارق به 20 سرقت سیم و کابل" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اعتراف برادران سارق به 20 سرقت سیم و کابل"، کلیک کنید.