افتتاح انتشارات با صاحب امتیازی افراد دارای معلولیت

افتتاح انتشارات با صاحب امتیازی افراد دارای معلولیت

به گزارش خبرگزاری سیپکس استان سمنان، طی مراسمی انتشارات به اندیشان ماندگار با حضور مدیرکل، معاونین، روسای ستادی و شهرستانی و جمعی صاحب امتیازان مراکز تحت نظارت بهزیستی در شهرستان سمنان افتتاح شد.

گفتنی است، محمد هراتی و محمدرضا داییان از توان یابان جسمی حرکتی تحت حمایت بهزیستی استان با همکاری اداره کل بهزیستی استان و موسسه غیرانتفاعی پویا( تحت نظارت بهزیستی) موفق به راه انداری انتشاراتی با نام به اندیشان ماندگار شدند.

مدیرکل بهزیستی استان در این مراسم ضمن خدا قوت به مددکاران و همکاران شاغل در مراکز تحت نظارت با اشاره به گسترش توانمندی و استقلال پایدار برای جامعه هدف خاطر نشان کردند: اصلی ترین و مهمترین برنامه های بهزیستی تلاش در جهت ایجاد زمینه شکوفایی، رشد توانمندی ها و استعدادهای بعضا بی نظیر جامعه هدف به ویژه افراد دارای معلولیت است.

دکتر منطقی افزودند: توجه به استعدادهای گروه هدف، معرفی ظرفیت های آنان به جامعه و مشاهده شکوفایی توانمندی افرادی که از معلولیت پلی برای موفقیت ساخته و بر سختی ها غلبه کردند خود میتواند الگو و اسوه ای برای سایر افراد در سطح جامعه باشد.

وی توجه به توانمندسازی، فراهم کردن بستر لازم برای حمایت در زمینه درآمدزایی، استقلال اقتصادی و معیشتی را از مهمترین راهبردهای اداره بهزیستی در راستای کاهش مشکلات اقتصادی، اجتماعی برای جامعه هدف، استقلال و خودکفایی مادی و معنوی دانست که نقش دستگاه های اجرایی در محقق ساختن این امر حایز اهمیت است.

مدیرکل بهزیستی استان در پایان گفتند: برای همه فرزندان جامعه هدف بهزیستی و همکاران گرامی که با عزم و تلاش خود پیمودن مسیر موفقیت را برای این عزیزان هموار میسازند، سربلندی و سرافرازی مسیلت

می نمایم. امید است با تلاش مستمر و همکاری جمعی شاهد تداوم موفقیت های روزافزون جامعه هدف بهزیستی باشیم.

46

افتتاح انتشارات با صاحب امتیازی افراد دارای معلولیت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افتتاح انتشارات با صاحب امتیازی افراد دارای معلولیت" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افتتاح انتشارات با صاحب امتیازی افراد دارای معلولیت"، کلیک کنید.