افشاگری رهبر انصارالله یمن درباره نقش اسکله آمریکا در حمله زمینی به اردوگاه «النصیرات»

افشاگری رهبر انصارالله یمن درباره نقش اسکله آمریکا در حمله زمینی به اردوگاه «النصیرات»

رهبر انصارالله در اظهاراتی از نقش اسکله آمریکا در حمله زمینی هفته گذشته رژیم صهیونیستی به اردوگاه «النصیرات» پرده برداشت.

به گزارش خبرنگار سیاست خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، عبدالملک بدرالدین الحوثی، رهبر انصارالله دربارۀ آخرین تحولات منطقه به ویژه جنگ علیه غزه اظهارکرد: دشمن اسراییل برای سی و ششمین هفته متوالی به کشتار جمعی ملت فلسطین ادامه می دهد.

وی گفت: شمار شهدا و افراد زخمی در نوار غزه و کرانه باختری حدود 147 هزار نفر است. در هفته جاری نیز دو هزار 500 فلسطینی به شهادت رسیدند و زخمی شدند.

رهبر انصارالله یمن با بیان اینکه آمریکا و اسراییل در جریان حمله به اردوگاه «النصیرات»، 250 حمله علیه 90 منزل انجام دادند، حملات زمینی صهیونیست ها به اردوگاه مذکور از اسکله شناور (آمریکا) صورت گرفت، اظهارکرد: استفاده از این اسکله نشان می دهد که اسکله مذکور، یک پایگاه آمریکایی است.

الحوثی تاکید کرد: چند دهه قبل مشکل مسلمانان بوسنی و هرزگوین فاصله دور جغرافیایی و امدادرسانی دشوار به آنان بود، ولی ملت فلسطین امروز در مرکز جهان اسلام و کشور های عربی، باید مورد حمایت قرار گیرد، ولی شاهد کوتاهی در این زمینه هستیم.  

وی گفت: اینکه ملت فلسطین از شدت گرسنگی جان خود را از دست می دهند، مایه اهانت به اسلام، قرآن و رسول اکرم (ص) است.

رهبر انصارالله یمن تاکید کرد: کشور های عربی در حالی این مانور ها را برگزار می کنند که نظاره گر کشتار جمعی ملت فلسطین هستند. مایه تاسف است که برخی از کشور های عربی، به جای اینکه به ملت فلسطین کمک کنند، خود را سنگری برای حمایت از دشمن اسراییلی کرده اند. چرا شاهد این حجم از همکاری و وادادگی در برابر این دشمن هستیم؟ وضعیت آمریکا و اسراییل نیز به گونه ای نیست که این رژیم ها خود را در وضعیتی ببینند که دیگر راهی جز این کار ندارند.

الحوثی اظهارداشت: کشور های عربی باید از ایستادگی مجاهدان در غزه درس بگیرند، این مجاهدان از هشت ماه پیش با امکانات محدود، در برابر اسراییل ایستاده اند. موضع رسمی و ملی کشور ما نیز درسی برای این رژیم ها است. کشور ما با وجود جنگ، تحریم و حملات همه جانبه، موضع گیری های انسانی و اخلاقی از خود نشان داده است.

رهبر انصارالله یمن با اشاره به اینکه انسانیت، ارزش ها و اخلاق در میان رژیم های عربی از بین رفته است، گفت: عرب ها از مواضع برخی از کشور های لاتینی و اروپایی استفاده نکردند که با اقدامات عملی، روابط خود را با دشمن قطع کردند.

وی گریزی هم به عملیات آزادی چهار اسیر اسراییلی زد که در جریان آن، چند اسیر صهیونیست دیگر کشته شده بودند، و تصریح کرد: آزادی چهار اسیر با مشارکت آمریکا، آن هم پس از هشت ماه، هیچ موفقیتی نیست. دشمن با این شیوه، برای آزادی اسرای خود به سال های زیادی نیاز دارد. استعفا ها نیز در اسراییل به بالاترین سطح رسیده و این مسیله نشانگر شکست و ناکامی واقعی در این رژیم است.

رهبر انصارالله، حملات حزب الله را تاثیرگذارترین حملات در پشتیبانی از مردم غزه دانست و گفت: حزب الله در این حملات از موشک باران گسترده استفاده می کند؛ به ویژه اینکه موشک های برکان، تخریب زیادی بر جای می گذارد و پایگاه ها و مقر های نظامی اسراییل را در هم می کوبد. اسراییل نیز از حملات حزب الله، متحیر است.

الحوثی با اشاره به عملیات های ضد صهیونیستی نیروهای مقاومت ملی یمن، اظهارکرد: نیروهای مسلح یمن در حمایت از مردم مظلوم غزه، تاکنون 145 کشتی مرتبط با اسراییل، آمریکا و انگلیس را هدف قرار دادند همچنین طی هفته جاری هم دو عملیات با چند موشک بالدار و پهپاد علیه اهداف مهم و  تاثیرگذار دشمن انجام شد.

افشاگری رهبر انصارالله یمن درباره نقش اسکله آمریکا در حمله زمینی به اردوگاه «النصیرات»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "افشاگری رهبر انصارالله یمن درباره نقش اسکله آمریکا در حمله زمینی به اردوگاه «النصیرات»" هستید؟ با کلیک بر روی اقتصادی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "افشاگری رهبر انصارالله یمن درباره نقش اسکله آمریکا در حمله زمینی به اردوگاه «النصیرات»"، کلیک کنید.