امام جمعه موقت همدان: مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند

امام جمعه موقت همدان: مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند

سیپکس/همدان امام جمعه موقت همدان با تأکید بر اینکه نباید از کنار حضور و عدم حضور مردم در انتخابات بی تفاوت گذشت، گفت: مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند تا فردا کشور رئیس جمهور خوبی داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسن فاضلیان جمعه ۱۵ تیرماه درخطبه‌های نمازجمعه همدان، ضمن دعوت نمازگزاران به تقوای الهی، اظهارکرد: از نافرمانی خدا، دزدی، احتکار و ظلم به خود و خانواده پرهیز کنید و تا در توان دارید تقوا پیشه کنید.

وی تصریح کرد: امروز مساله اصلی کشور ما انتخابات است که ساعت ۸ صبح مقام معظم رهبری رأی خود را به صندوق انداختند و فرمودند امروز روز خوبی است که این یک نشانه برای توفیقات بیشتر کشور است.

خطیب نمازجمعه همدان با بیان اینکه مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند تا فردا کشور رئیس جمهور خوبی داشته باشد، افزود: نکته‌ای که همه باید به آن توجه داشته باشیم این است که عده‌ای نیامدند. جای تحقیق و بررسی دارد که چرا نیامدند؟

فاضلیان ادامه داد:  ما ملت خوبی داریم وقتی علت‌ها شناسایی شد در صدد رفع مشکل‌ها بربیایید تا در آینده مشارکت مردم بیشتر شود.

امام جمعه موقت همدان با اشاره به اینکه نباید از کنار حضور و عدم حضور مردم بی تفاوت گذشت، اظهارکرد: درصد حضورها برای ما پیام، معنا و حرف دارد که باید بررسی شود.

فاضلیان با اشاره به فرارسیدن ماه محرم، تأکید کرد: در محرم اول نماز حسین(ع) است بعد عزای حسین(ع)، در محرم و صفر اول شعور حسینی لازم است بعد شور حسینی، محرم و صفر زمان بالیدن است نه فقط نالیدن.

وی با تأکید براینکه افزود: بساط محرم و صفر تمرین خوب نگرستین است نه فقط گریستن. خوش به حال آنان که هم سینه می‌زنند و هم سینه دردمندی را از غم نجات می‌دهند و اشک از دیده بی نوایان و غم دیدگان پاک می‌کنند.

پایان خبر سیپکس

امام جمعه موقت همدان: مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "امام جمعه موقت همدان: مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "امام جمعه موقت همدان: مردم امروز سرنوشت انتخاب ریاست جمهوری را تعیین کنند"، کلیک کنید.