انصارالله یمن: جهان باید سکوت خود را در مقابل حمایت آمریکا از اسرائیل بشکند

انصارالله یمن: جهان باید سکوت خود را در مقابل حمایت آمریکا از اسرائیل بشکند

انصارالله یمن تاکید کرد جهان باید از سکوت خود در قبال حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی خارج شود.

به گزارش سیپکس، «محمد عبدالسلام» رئیس هیات مذاکره کننده انصارالله یمن گفت: حمایت آمریکا از اسرائیل برای ارتکاب جنایت‌های قرن در غزه تروریسم واقعی است که خطری علیه جهان و تهدیدی جدی علیه صلح جهانی است. موضع یمن با عملیات دریایی خود در واقع کمک به قربانی در رویارویی با جلاد آمریکایی و اسرائیلی است.

ارتش یمن از نوامبر ده‌ها حمله موشکی و پهپادی را به کشتی‌های تجاری مرتبط با رژیم صهیونیستی در دریای سرخ و دریای عرب انجام داده است. ارتش یمن در حمایت از فلسطینی‌ها در نوار غزه این عملیات را انجام می‌دهد. در مقابل واشنگتن ائتلاف دریایی بین‌المللی را با هدف حمایت از کشتی‌رانی در دریای سرخ و دریای عرب ایجاد کرد اما در مقابل حملات موشکی انصارالله یمن این ائتلاف شکست خورده است.

طبق گزارش روسیا الیوم، عبدالسلام گفت: تروریسم آمریکایی می‌تواند آشوب را در جهان ایجاد کند اما هرگز نمی‌تواند ملت‌های آزاده‌ای را که آماده رویارویی هستند و به اراده خود برای آزادی و استقلال پایبند می‌باشند، تسلیم کند.

وی از جهان خواست از سکوت خود خارج شده و صدای خود را در برابر آمریکا برای توقف حمایت نامحدودش از رژیم صهیونیستی بالا ببرد.

در حالی که حمایت آمریکا از جنایت‌های رژیم صهیونیستی در نوار غزه ادامه دارد، روزنامه «بیلد» آلمان اعلام کرد واشنگتن قصد دارد محدودیت‌های اعمال شده بر ارسال سلاح به اراضی اشغالی را به زودی لغو کند.

این روزنامه نوشت «آنتونی بلینکن» وزیر خارجه آمریکا عملا اشاره کرده که این کشور این محدودیت‌ها را در روزهای آینده لغو خواهد کرد و سلاح بیشتری را به رژیم صهیونیستی خواهد داد.

پایان خبر سیپکس

انصارالله یمن: جهان باید سکوت خود را در مقابل حمایت آمریکا از اسرائیل بشکند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انصارالله یمن: جهان باید سکوت خود را در مقابل حمایت آمریکا از اسرائیل بشکند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انصارالله یمن: جهان باید سکوت خود را در مقابل حمایت آمریکا از اسرائیل بشکند"، کلیک کنید.