اهتمام بر شکل گیری «کارگروه تسهیل» برای آسان سازی فعالیت های دانش بنیان

اهتمام بر شکل گیری «کارگروه تسهیل» برای آسان سازی فعالیت های دانش بنیان

به گزارش خبرنگار سیپکس کرمانشاه، محمدطیب صحرایی عصر امروز شنبه (چهاردهم بهمن ماه) در جلسه با مدیران شرکت های دانش بنیان که در سالن جلسات شهید سلیمانی استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: این منظر از تفاوت آنچه که داشته ایم و داریم هدیه بی نظیر خدا به مردم ایران را نشان می دهد.

وی افزود: همین که شما توانستن و حضور در فضای ارتقا را تجربه می کنید دریایی از ارزش را در خود دارد، برای مردم ما عادی شده که سه ماهواره را در جو مستقر کرده ایم، اما این خبر برای هم محله ای های ما که حتی با یکدیگر تاریخ مشترک داریم آرزو است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: این واقعه که به تعداد سال های انقلاب اسلامی انتخابات برگزار کرده ایم هم برای مردم منطقه آرزو است، ما در دورانی بودیم که برای پنج هزار مستشار آمریکایی در اصفهان رادیوی انگلیسی تاسیس شد و امروز با افتخار کشتی هایی که از تنگه هرمز عبور می کنند باید خود را به زبان فارسی معرفی کنند.

صحرایی بیان کرد: کرمانشاه مسایل زیادی دارد اما ظرفیت های آن نیز بسیار است، من خودم را موظف می دانم که در حد توان در خدمت مردم باشم که یک کار ویترینی به یک عمل حقیقی تبدیل شود.

وی خاطرنشان کرد: عزت را به زحمت می دهند و با زحمت های فراوان به دستاوردهایی رسیده ایم که شما پیشتاز آن هستید، برای این دستاوردها زحمت و خون داده شده، درخواست من این است که خسته نشوید و راه خود را با سماجت پیش ببرید.

وی تشریح کرد: نکته بعد اینکه امیدوارم این جلساتی که امروز نخستین آن برگزار شد تداوم یابد و به ایجاد هویت های همگن برسیم که گفتگوی امروز می تواند در این راستا هم جهت و هم افزا باشد.

استاندار کرمانشاه اذعان کرد: اول شدن حتی در چگونگی سازماندهی دانش بنیان ها برای اثرگذاری بیشتر می تواند گام مهمی باشد، نقاط مشترک می تواند به دبیرخانه ها و حوزه های موثر منتهی شود و همچنین نمایندگان خوشه ها از بانک های استان نتیجه گیری کنند.

وی عنوان کرد: امیدواریم که بتوانیم «کارگروه تسهیل» را برای شرکت های دانش بنیان داشته باشیم؛ در این ماه ها به شکل های مختلف اهتمام بر این مسیله داشته ایم که ایرانی ها باید متوازن با یکدیگر جلو بروند.

صحرایی گفت: با توجه به فاصله ای که در استان برای رسیدن به توازن به ارث برده ایم استفاده مفید از دانش بنیان ها و استفاده ظرفیت های استانی بسیار مهم است، کارخانجات، بازارچه ها، ابزار، نیروی انسانی و محصولات باید حتی الامکان بومی استفاده شود.

46

اهتمام بر شکل گیری «کارگروه تسهیل» برای آسان سازی فعالیت های دانش بنیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "اهتمام بر شکل گیری «کارگروه تسهیل» برای آسان سازی فعالیت های دانش بنیان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "اهتمام بر شکل گیری «کارگروه تسهیل» برای آسان سازی فعالیت های دانش بنیان"، کلیک کنید.