ایمه جمعه استان سمنان شهادت آیت الله رییسی را تسلیت گفتند – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

ایمه جمعه استان سمنان شهادت آیت الله رییسی را تسلیت گفتند - خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیپکس، جمعی از ایمه جمعه استان سمنان در پیام های تسلیتی شهادت شهید رییسی، رییس جمهور محبوب و مردمی همچنین وزیر امور خارجه شهید امیر عبدالهیان و نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی را تسلیت گفتند.

حجت الاسلام عباس امینی امام جمعه شاهرود در پیامی نوشت: شهادت جانگداز شهید راه خدمت خادم الرضا (ع) شهید حضرت آیت الله سیدابراهیم رییسی و امام جمعه شهید تبریز حضرت آیت الله آل هاشم و همراهان آنها مایه تاسف و تاثر گردید.

او در پیام خود تاکید کرد: این مصیبت را به محضر مبارک حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، دولت جمهوری اسلامی، مردم شریف استان آذربایجان شرقی و عموم مردم شریف ایران و همشهریان گرامی تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

امینی در ادامه پیام خود ضمن اشاره به اینکه این شهدا سرافراز که همه عمر خود را در راه خدمت به مردم و انقلاب گذرانده اند شایسته چنین افتخاری بودند، نوشت: امید است ارواح طیبه آن شهدا گرانقدر که در شب میلاد حضرت علی ابن موسی الرضا (علیه السلام) مهمان آن حضرت شدند در جوار آن امام ریوف و اباء و اولاد طاهرینش متنعم باشند. از خداوند متعال مسیلت دارم به رهبر عزیز و ملت شریف و خانواده داغدار این عزیزان صبر و اجر جزیل مرحمت فرماید.

خادم الرضا (ع)

حجت الاسلام عباس معصومی امام جمعه کالپوش نیز به مناسبت شهادت رییس جمهور محبوب آیت الله رییسی و جمعی از خدمت گزاران جمهوری اسلامی ایران پیامی صادر و در آن تاکید کرد: شهادت رییس جمهور محبوب و جمعی از خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران را به محضر ولی عصر (عج) و نایب بر حقش رهبر معظم انقلاب حفظه الله و به همه جهان اسلام و مردم فهیم و انقلابی ایران تسلیت عرض می کنیم.

معصومی در این پیام ضمن اشاره به اینکه خادم الرضا (ع) که سه سال قبل در روز ولادت امام رضا (ع) رییس جمهور شد، روز ولادت امام رضا (ع) به شهادت رسید، نوشت: ما همه گریانیم ولی به توصیه رهبر معظم انقلاب نگران آینده نیستیم چون این کشور متعلق به امام زمان (عج) است.

دفتر امامت جمعه شهمیرزاد نیز در پیامی کوتاه که در فضای مجازی خود منتشر کرد، نوشت: خادم الرضا، خادم جمهور ایران، آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران در راه خدمت به مردم به درجه رفیع شهادت رسید در این سانحه هوایی، رییس جمهور و همراهان او از جمله حسین امیر عبداللهیان وزیر امورخارجه، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، رحمتی استاندار آذربایجان شرقی، و همچنین سرتیم حفاظت رییس جمهور و خلبانان و کادر پرواز بالگرد به شهادت رسیدند. این مصیبت جانگداز را به محضر رهبر معظم انقلاب، ملت شریف ایران اسلامی و بخش شهمیرزاد تسلیت عرض می کنیم.

شهادت زیباترین واژه

امام جمعه بسطام هم در پیامی تاکید کرد: اِنالِله وَ اِنا الَیهِ راجعون وَ مِن المُومنینَ رِجال صدقو مَاعاهد والله عَلَیه. روح پاک خادم الرضا علیه السلام در روز میلاد امام ریوف به اجداد طاهرینش پیوست. مدال افتخار شهادت در راه خدمتگزاری به نظام مقدس جمعهوری اسلامی ایران گوارایش باد.

حجت الاسلام سید علی رضوی نسب ادامه داد: اینجانب باغم و اندوه غیرقابل توصیف مصیبت جان سوز الگوی خدمتگزاری بین المللی، مرد پرتلاش و خستگی ناپذیر، سرباز واقعی ولایت، سلاله السادات حضرت آیت الله رییسی و همراهان شهیدش را به محضر حضرت بقیه الله الاعظم روحی له الفدا و رهبر فرزانه جهان تشیع و ملت وفادار و قدرشناس ایران بزرگ تسلیت عرض می کنم. به کوری چشم استکبار و صهیونیسم ایران قوی تا سرنگونی اسراییل به راه خود ادامه خواهد داد و شهادت مردان الهی ما را زودتر به اهداف عالیه نزدیک می کند.

شورای سیاستگذاری ایمه جمعه استان سمنان نیز به صورت کلی پیامی را صادر کرده است که در آن می خوانیم: شهادت زیباترین واژه ای است که بر قامت انسان های پاک و منتخب حضرت حق می نشیند و می درخشد.

در ادامه پیام آمده است: شهادت خادم الرضا (ع) و سید شهیدان خدمت، ریاست جمهور محبوب، جهادی و مردمی، حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان محترم ایشان به ویژه امام جمعه محبوب و متقی تبریز حضرت آیت الله آل هاشم را به رهبر عزیزتر از جان و ملت شریف، صبور و شهید پرور ایران عزیز تسلیت عرض می نماییم. انشاالله همه ما عاقبتی اینچنین زیبا و غرورانگیز داشته باشیم و به خیل شهیدان خوشبخت و خوش اقبال بپیوندیم. از خداوند متعال صبر جزیل به ملت ایران و حشر با سلطان سریر ارتضا حضرت علی بن موسی الرضا (ع) را طالبیم.

ایمه جمعه استان سمنان شهادت آیت الله رییسی را تسلیت گفتند – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ایمه جمعه استان سمنان شهادت آیت الله رییسی را تسلیت گفتند – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ایمه جمعه استان سمنان شهادت آیت الله رییسی را تسلیت گفتند – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.