بازدید رییسی از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد

بازدید رییسی از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد

رییس جمهور ضمن بازدید از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد، در جریان آخرین وضعیت این طرح و موانع و مشکلات پیش روی تکمیل آن قرار گرفت.

به گزارش سیپکس، سید ابراهیم رییسی بعد از ظهر امروز پنجشنبه، در راستای سفرهای استانی و در اولین برنامه از سلسله بازدیدها از محلات شهر تهران و پیگیری مشکلات مردم این مناطق، با حضور در بیمارستان شهدای یافت آباد از طرح توسعه این بیمارستان که در ساختمانی جدید در حال احداث است، بازدید کرد.

عملیات اجرایی طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد از سال 93 در سه فاز با زیربنایی بالغ بر 1146 متر با سرمایه گذاری خیرین آغاز شده که فاز اول آن در ساختمانی با 5 طبقه شامل آزمایشگاه، تصویربرداری، اورژانس، آنژیو، جراحی و ای سی یو، طی 10سال گذشته تنها 40 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به دلیل عدم تامین مالی روند احداث آن متوقف شده بود.

رییس جمهور ناظر بر نیاز اساسی و مطالبه جدی مردم مناطق 17 و 18 تهران به توسعه فضای بهداشتی-درمانی، ضمن بازدید از این طرح، دستور تامین مالی مورد نیاز احداث آن را صادر و مقرر کرد حداکثر تا دهه فجر فاز یک طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد تکمیل و در اختیار مردم این منطقه قرار گیرد.

رییسی همچنین در جریان حضور در بیمارستان شهدای یافت آباد، از تعدادی از بیماران بستری در این بیمارستان نیز عیادت کرد و میزان رضایت آنها از خدمات درمانی و روند درمان شان را جویا شد.

رییس جمهور از تلاش ها و زحمات پرستاران و کادر درمانی این بیمارستان در ارایه خدمات به بیماران نیز قدردانی کرد.

پایان خبر سیپکس

بازدید رییسی از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بازدید رییسی از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بازدید رییسی از طرح توسعه بیمارستان شهدای یافت آباد"، کلیک کنید.