باشگاه تراکتور واگذار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش گزارش خبرگزاری سیپکس و به نقل از رسانه باشگاه تراکتور، پس از پایان مهلت 15 روزه مجمع سهامداران باشگاه تراکتور جهت ارایه درخواست های خرید سهام باشگاه و عدم وصول هرگونه درخواستی در این زمینه، مجمع باشگاه اطلاعیه زیر را صادر کرد:

باسمه تعالی

بیش از 15 روز از فراخوان عمومی واگذاری سهام باشگاه تراکتور سپری شد و هیچ درخواست کتبی و حتی شفاهی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی برای خرید سهام باشگاه وصول نشده است.

برنامه و بودجه ارایه شده از سوی هیات مدیره باشگاه برای فصل آتی در جلسه 25 اردیبهشت ماه سال جاری تصویب و تخصیص یافته بود؛ امّا باتوجه به فراهم نبودن بستر لازم و همچنین شرایط پرتنش موجود پیرامون تیم، مجمع سهامداران باشگاه تراکتور امکان ادامه فعالیت را مقدور ندانسته و باشگاه را جهت واگذاری در اختیار هیات فوتبال قرار می دهد.

در همین راستا با پایان مسابقات فصل 1403-1402، اعضای مجمع سهامداران، باشگاه تراکتور را بدون هیچ بدهی داخلی و خارجی، در اختیار هیات فوتبال آذربایجان شرقی قرار داده و تمامی امورات و هزینه های باشگاه از امروز یکشنبه 13 خرداد 1403 به هیات فوتبال استان به عنوان متولی فوتبال در آذربایجان شرقی، واگذار می شود.

شایان ذکر است، باتوجه به در پیش بودن نقل و انتقالات تابستانی، تصمیم مذکور به صورت فوق العاده در دستور کار مجمع سهامداران قرار گرفت تا اقدامات لازم جهت آماده کردن تیم در اسرع وقت از سوی متولیان جدید صورت پذیرد.

باشگاه تراکتور واگذار شد

باشگاه تراکتور واگذار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه تراکتور واگذار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه تراکتور واگذار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.