باشگاه سپاهان به طور رسمی خواستار تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی شد

باشگاه سپاهان به طور رسمی خواستار تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی شد

باشگاه سپاهان به طور رسمی در نامه ای به سازمان لیگ خواستار تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی شد.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، در پی اعلام سازمان لیگ مبنی بر انتخاب ورزشگاه سردار آزادگان قزوین جهت برگزاری مسابقه فینال جام حذفی، مهدی آذربایجانی مدیرعامل باشگاه سپاهان با ارسال نامه ای به رییس سازمان لیگ، نسبت به این تصمیم مخالفت باشگاه را ابراز کرد. متن نامه به این شرح است:

جناب آقای بهـاروند 
ریاست محترم سازمان لیگ برتر فوتبال کشور
با سلام

احتراماً، باتوجه به اینکه محل برگزاری فینال مسابقات جام حذفی کشور که قرار است فی مابین تیم های فولاد مبارکه سپاهان و مس رفسنجان در روز پنجشنبه 1403/03/31 برگزار و ورزشگاه سردار آزادگان قزوین جهت برگزاری این مسابقه اعلام شده است، باستحضار می رساند این باشگاه بنا به دلایل ذیل مخالف برگزاری این مسابقه در این ورزشگاه می باشد و از جنابعالی درخواست دارد که این مسابقه در ورزشگاه آزادی برگزار گردد.

1.شهر قزوین دارای فرودگاه نمی باشد و تیم فوتبال این باشگاه مجبور است نسبت به اعزام به تهران و سپس توسط اتوبوس دو ساعت به شهـر قزوین عزیمت نمایند.

 2.ورزشگاه مذکور دارای چمن نامطلوب بوده و باتوجه به فرسایشی بودن لیگ جاری امکان آسیب دیدگی فراوان بازیکنان شود و این در حالی می باشد که تیم مذکور می بایستی 45 روز بعد از این مسابقه در پلی آف لیگ نخبگان مسابقه خود را برگزار نماید. 

3.باتوجه به اینکه هواداران محترم تیم فولاد مبارکه سپاهان خواستار دیدن مسابقه مذکور را در محل ورزشگاه دارند، لذا ایاب و ذهاب نامبردگان به شهر قزوین بسیار سخت می باشد. 

4.باتوجه به اعلام دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال در یکی از برنامه های تلویزیونی جهت استفاده VAR جهت این مسابقه، باستحضار می رساند ورزشگاه مذکور فاقد این فناوری می باشد. 

 در پایان استدعا دارد دستور و هماهنگی فرمایید مسابقه مذکور در محل ورزشگاه آزادی تهران برگزار گردد. 
از بذل عنایتی که می فرمایید صمیمانه سپاسگزاریم.

مهدی آذربایجانی
مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان

باشگاه سپاهان به طور رسمی خواستار تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باشگاه سپاهان به طور رسمی خواستار تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باشگاه سپاهان به طور رسمی خواستار تغییر ورزشگاه فینال جام حذفی شد"، کلیک کنید.