بایدن حین کنایه به ترامپ گاف داد!

بایدن حین کنایه به ترامپ گاف داد!

به گزارش سیپکس «جو بایدن» رییس جمهور کنونی آمریکا ویدیویی را در شبکه اجتماعی ایکس به مناسبت سالگرد اظهار نظر «دونالد ترامپ» رییس جمهور سابق آمریکا درباره کووید-19 به اشتراک گذاشت.

طبق گزارش پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ چهار سال پیش درباره ویروس کووید-19 گفته بود: «ضدعفونی کننده ای را دیده ام که ظرف یک دقیقه کارش را می سازد. حالا آیا راهی دارد که بشود مثلا همین را تزریق کرد، مثل تمیزکاری؟»

به نقل از سیپکس جو بایدن در ادامه پست ایکس در واکنش به اظهارات پیشین ترامپ، رییس جمهور سابق آمریکا که در حال حاضر نامزد حزب جمهوری خواه برای انتخابات ریاست جمهوری 2024 ایالات متحده است، نوشت: «ضدعفونی کننده تزریق نکنید! و به شخصی رای ندهید که به شما گفته بود ضدعفونی کننده تزریق کنید.»

در آن زمان کارشناسان پزشکی فورا به این پیشنهاد ترامپ واکنش نشان دادند و «وین گوپتا» متخصص ریه و کارشناس سیاست های بهداشت عمومی در آمریکا، اظهارات ترامپ را «پیام های بهداشتی ناشایست» خواند.

بایدن در جریان سخنرانی خود زمانی که تلاش داشت ترامپ را به عنوان شخصی غیر قابل اعتماد معرفی کند، گاف داد و به اشتباه گفت: «او چند بار باید ثابت کند که ما قابل اعتماد نیستیم؟»

شبکه خبری ای بی سی نیوز هم در تلاش برای تصحیح سخن رییس جمهور سالخورده آمریکا، کلمه «ما» را با کلمه «او» جایگزین کرد، گرچه در ویدیوی آن به وضوح شنیده می شود که بایدن از ضمیر «ما» استفاده می کند.

311311

بایدن حین کنایه به ترامپ گاف داد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بایدن حین کنایه به ترامپ گاف داد!" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بایدن حین کنایه به ترامپ گاف داد!"، کلیک کنید.