با عکس ناصر حجازی به جشن قهرمانی استقلال می روم

با عکس ناصر حجازی به جشن قهرمانی استقلال می روم

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ تمام آنهایی که بهناز شفیعی را از نزدیک می شناسند به خوبی می دانند او شخصیتی همچون همسرش ناصر حجازی دارد. او چهار دهه شریک مردی بود که در فوتبال ایران یک جنتلمن واقعی بود، یک چهره ویژه که جایگاهی ویژه در قلب تمام فوتبالی ها داشت. شفیعی از جمله افرادی است که علاقه فراوانی به فوتبال دارد و اتفاقات استقلال و فوتبال ایران را به طور جدی دنبال می کند.

او در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا درباره چهل سال زندگی با زنده یاد حجازی حرف زد. از روزهایی حرف زد که جرات نداشت خواستگاری ناصرخان را برای پدرش تعریف کند و صحبت هایی انجام داد که شاید تا حالا از زبانش شنیده نشده باشد! مصاحبه کامل وی دوم خرداد ماه مصاف با سالگرد اسطوره فقید استقلال منتشر خواهد شد اما قسمتی از گفت وگو در زیر از حضورتان خواهد گذشت.

سرپرستی آتیلا حجازی، به طور حتم شما به عنوان مادر او که سالهای سال شریک زندگی اسطوره بزرگ باشگاه استقلال بودید، خوشحال هستید.

حضور آتیلا حجازی در استقلال به امروز و دیروز بر نمی گردد، او از همان روزهایی که خردسال بود با ناصر (حجازی) سر تمرین می رفت، بعدها فوتبالیست شد و برای استقلال بازی کرد، در این تیم مربیگری کرده و با استقلال غریبه نیست. او در کنار استقلال بزرگ شده است. همیشه استقلالی بوده و خواهد بود.

کارت حضور اور روی نمیکت هنوز صادر نشده است.

این اتفاق به زودی رخ خواهد داد، امیدوارم چنین شود، باشگاه استقلال در تلاش است کارت بازی آتیلا را صادر کنند تا وی در بازی با نساجی مازندران روی نیمکت استقلال بنشیند، در این مدت شایعاتی شنیده شده است که واقعیت ندارد.

شایعه ممنوع الکاری؟

نه. خود شما آتیلا حجازی را خوب می شناسید، می دانید که او مشکلی ندارید و تمام این ها شایعه ای بیش نیست، آتیلا مشکلی ندارد و کارت بازی اش صادر می شود.

از استقلال خبر دارید.

من نتایج استقلال را با دقت پیگیری می کنم، از روزی که آتیلا حجازی به تمرین استقلال رفته بیشتر از اخبار تیم باخبر هستم.

درباره شرایط استقلال در منزل حرف می زند؟ شما سوالی می پرسید؟

آتیلا از شرایط تیم تعریف می کند و بر این باور است همه مجموعه تیم متحد و یکدل هستند ، او می گوید مربیان و بازیکنان انگیزه بسیاری دارند تا با موفقیت در بازی های باقیمانده به قهرمانی برسند و آن را به هواداران تقدیم کنند.

این اتفاق می افتد؟

برای رسیدن به موفقیت که در فوتبال قهرمانی نام دارد باید بستر لازم برای تحقق این امر وجود داشته باشد،الان همه چیز مطلوب و ایده آل است،بستر و شرایط لازم فراهم است، استقلال از کادر مدیریتی خوبی برخوردار است، مربیان کاربلدی دارد، بازیکنان بزرگی و مستعدی در این تیم حضور دارند که برای هر کدام آز آنها ارزش و احترام زیادی قایل هستم، آنها جزو بهترین های ایران هستند اما تعدادشان کم است و فشردگی بازی ها باعث شده است برخی از اینها مصدوم شوند، با تمام این چالش ها استقلال صدرنشین است و امیدوارم وقتی لیگ به پایان رسید این استقلال باشد که جام قهرمانی را بالای سر می برد.

به ورزشگاه برای تماشای بازی های استقلال می روید؟

دوست دارم در جشن قهرمانی استقلال شرکت کنم، حتما این کار را انجام خواهم داد و در بازی پایانی با عکس ناصر حجازی به ورزشگاه خواهم رفت تا در در این جشن بزرگ حاضر باشم،

چند روز دیگر سالگرد ناصرخان حجازی است.

اگرچه دنیا بدون ناصر زیبا نیست اما روح ناصر همیشه در کنار ماست. یک عکس بزرگ از او در اتاق پذیرایی مان است، گاهی اوقات که از کنارش رد می شوم فکر می کنم مرا نگاه می کند، خواب ناصر را دیده ام. بار شب اول که هنوز او را به خاک نسپرده بودند به خوابم آمد و گفت به مردم بگو که اینقدر سر و صدا نکنند تا برای همسایگان مزاحمت درست نشود. من هم در جوابش گفتم ناصر جان این مردم به خاطر تو آمده اند. آنها آنقدر دوستت دارند که این وقت شب هم تشویقت می کنند. خیلی وقت ها خواب او را می بینم اما وقتی بیدار می شوم همه چیز از یادم می رود.

و صحبت پایانی.

وقتی ناصر بیمار شد یکی از پزشکان معروف از آمریکا تماس گرفت و از ناصر خواست با هزینه او برای ادامه درمانش راهی سانفرانسیسکو شود اما ناصر قبول نکرد و گفت عمر دست خداست و من دوست دارم در کشور خودم معالجه شوم، نمی خواهم به کشور دیگری بروم و اگر قرار به مرگ باشد، دلم می خواهد در ایران جان بدهم نه در غربت. ناصر عاشق ایران بود، او بارها پیشنهادات خارجی را رد کرده بود.ناصر پیشنهادات زیادی از کشورهای خارجی داشت. به او پیشنهاد می دادند تا اقامت کشور دیگر را بر عهده بگیرد اما هیچ وقت قبول نمی کرد. یکبار به او گفته بودند تا آخر عمر از نظر مالی حمایتت می کنیم و بهترین امکانات رفاهی را برایت در نظر می گیریم اما او حتی یک ثانیه هم به این موضوع فکر نکرد و در جواب پاسخ داد من یک وجب خاک کشورم را با دنیا عوض نمی کنم.

با عکس ناصر حجازی به جشن قهرمانی استقلال می روم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "با عکس ناصر حجازی به جشن قهرمانی استقلال می روم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "با عکس ناصر حجازی به جشن قهرمانی استقلال می روم"، کلیک کنید.