برتری رم در یک دیدار عجیب/ دروازه بان مانع از گلزنی سردار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیپکس، در دیدار معوقه هفته سی و دوم «سری آ» ایتالیا، شامگاه پنج شنبه از ساعت 21:30 تیم های فوتبال «رم» و «اودینزه» به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری 2 بر یک رم به پایان رسید.

بازی این دو تیم یازده روز پیش طبق برنامه در حال برگزاری بود که در دقیقه 71 ایوان اندیکا ستاره رم ناگهان از هوش رفت. درحالی که همه نگران سکته قلبی این بازیکن بودند بازی نیمه کاره رها ماند و فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرد درباره بازی تصمیم گیری خواهد کرد.

در نهایت اعلام شد که این بازی نه از ابتدا بلکه از همان جایی که متوقف شده و با همان نتیجه یعنی تساوی یک به یک ادامه پیدا خواهد کرد. در این دیدار که به میزبانی اودینزه برگزار شده بود در دقیقه 23 «روبرتو پریرا» موفق شد تیم میزبان را پیش بیندازد اما «روملو لوکاکو» در دقیقه 64 بازی را به تساوی کشاند.

نکته قابل توجه این است که سردار آزمون در دیدار نیمه تمام 2 تیم حتی در لیست رم هم حضور نداشت اما در این بازی به طور فیکس در ترکیب رم بازی کرد.

آزمون در دقیقه 84 فرصت بسیار مناسبی به دست آورد و در حالی که توپ در اختیار مدافع حریف بود با یک پرس سریع توانست توپ را از حریف برباید و در موقعیت تک به تک قرار بگیرد اما واکنش سریع دروازه بان اودینزه مانع از گلزنی این مهاجم ایرانی شد.

اما در دقیقه 5+90 «برایان کریستانته» موفق شد گل برتری رم را به ثمر برساند تا این دیدار با برتری شاگردان «ده روسی» به پایان برسد.

برتری رم در یک دیدار عجیب/ دروازه بان مانع از گلزنی سردار شد

برتری رم در یک دیدار عجیب/ دروازه بان مانع از گلزنی سردار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "برتری رم در یک دیدار عجیب/ دروازه بان مانع از گلزنی سردار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "برتری رم در یک دیدار عجیب/ دروازه بان مانع از گلزنی سردار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.