بزرگ تر های تیم اوسمار بلای جان پرسپولیس شدند

بزرگ تر های تیم اوسمار بلای جان پرسپولیس شدند

آفتاب نیوز :

پرسپولیس در حالی توانست به سختی 3 امتیاز بازی حساس مقابل نساجی را از حریف شمالی خود بگیرد که سروش رفیعی هافبک باتجربه سرخ ها در نیمه دوم با کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد و تیم اوسمار را ده نفره کرد.

خدا سروش رفیعی را خیلی دوست داشت، چون اگر اورونوف آن تک موقعیت نیمه دوم را گل نمی کرد، هواداران پرسپولیس به او حمله ور می شدند که تو قهرمانی را از ما گرفتی!

سروش رفیعی حالا باید قدردان اورونوف و سایر بازیکنان هم تیمی اش باشد که تیم را از زمین سفت قایمشهر و با چیزی نزدیک به یک نیمه ده نفره بودن برنده از زمین بیرون آوردند کما اینکه رفیعی بعد از بازی با انتشار متنی از همه عذرخواهی کرد.

با این وجود عجیب است که در تیم بزرگ پرسپولیس بزرگتر های تیم حالا در نقش دست انداز های بزرگ و نگران کننده در مسیر قهرمانی و کورسی که را رقیب دیرینه بسته اند عمل می کنند. در شرایطی که از باتجربه های پرسپولیس انتظار می رود در موقعیت های اینچنینی راهنمای جوان ها باشند و شرایط تیم را مدیریت کنند، اما خودشان علیه تیم کار می کنند.

هفته قبل امید عالیشاه با آن حرکت مبتدیانه و گلاویز شدن با عثمان دابو اخراج شد و تیمی که در موقعیت برتر بود را در موضع ضعف قرار داد. این هفته سروش رفیعی در شرایطی که می دانست کارت زرد دارد در آن منطقه از زمین با خطای بی مورد روی بازیکن حریف کارت زرد دوم را گرفت و اخراج شد تا تیمش را در شرایط سختی قرار دهد.

رفیعی در چند بازی اخیر هم خوش شانس بود که داوران خطا های مکرر او را ندیدند وگرنه این اخراج قبل تر سراغش آمده بود. با این وجود حتی اگر این اتفاقات جزیی از ذات فوتبال باشد و بعضاً گریزی از آن نیست، اما از بازیکنان باتجربه تر انتظار می رود در این شرایط حساس الگوی جوان ها باشند و حداقل علیه هدف تیم خود حرکتی انجام ندهند.

بزرگ تر های تیم اوسمار بلای جان پرسپولیس شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بزرگ تر های تیم اوسمار بلای جان پرسپولیس شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بزرگ تر های تیم اوسمار بلای جان پرسپولیس شدند"، کلیک کنید.