بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

جامعه ورزش و جوانان در بیانیه‌ای از مردم ایران برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری دعوت کرد.

به گزارش سیپکس و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، جامعه ورزش و جوانان در بیانیه‌ای از مردم ایران اسلامی برای حضور پر شور ‌و شعور در این عرصه و خلق حماسه‌ای ماندگار دعوت کرد.

متن بیانیه وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران به شرح زیر است:

 بسم الله الرحمن الرحیم

چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برهه‌ای حساس را فراروی ملت شریف ایران قرار داده است تا هر صاحب رای، با اندیشه و تدبیر، در انتخابی جدید،  زمینه‌ی فعالیت دولت را بوجود آورده و مشارکت گسترده‌ای را در عزت و اقتدار کشور به منصه‌ی ظهور برساند.

تجلی مردم‌سالاری دینی با شور و شعور و اشتیاق هموطنان عزیز در همراهی با آرمان‌های امام راحل و منویات رهبر معظم انقلاب، این‌بار هشتمین روز از تیرماه ۱۴۰۳ را به حماسه‌ای ماندگار تبدیل خواهد کرد تا نام ملت سرافراز ایران عزیز با گرامیداشت شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور شهیدمان، باز هم به بزرگی در تاریخ یاد شود.

آنچه همواره در تاریخ باعظمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به نقطه‌ اطمینانی برای عظمت این کشور تبدیل شده، تعصب و تعهد مردمی است که در بزنگاه‌های مهم در هماوردی غیر مستقیم با دشمنان قسم خورده‌ی این نظام، شکوه پشتوانه‌ی مردمی این نظام را در دنیا به مرحله‌ی بروز و ظهور رسانده‌اند.

اکنون در آستانه‌ی انتخابات چهاردهمین دوره‌ی ریاست‌جمهوری، جامعه‌ی ورزش و جوانان همراه با سایر اقشار جامعه، این عرصه‌ی سیاسی را به پیروزی بزرگ دیگری بدل می‌کند تا مشارکت گستره، نویدبخش آینده‌ای روشن‌تر برای ایران اسلامی باشد.

وزارت ورزش و جوانان، کمیته‌های ملی المپیک و پارالمپیک و سازمان بسیج ورزشکاران از کلیه اقشار جامعه، همچنین ورزشکاران، مربیان، داوران، مربیان، پیشکسوتان، مدیران و ورزش‌دوستان دعوت می‌کند تا در استمرار حضور شکوهمندانه‌ در انتخابات، برای تعیین نهمین رئیس جمهور تاریخ جمهوری اسلامی ایران نقش آفرینی ارزنده‌ای داشته باشند.

به امید فتح قله‌های پیروزی برای ملت سربلند جمهوری اسلامی ایران

وعده ما: روز جمعه، هشت تیرماه از ساعت ٩ صبح در شعبه اختصاصی جامعه ورزش و جوانان در تهران در ورزشگاه شهید شیرودی و شعبه‌های اختصاصی جامعه ورزش در شهرهای بزرگ سراسر کشور

پایان خبر سیپکس

بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه جامعه ورزش و جوانان برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری"، کلیک کنید.