بیانیه جمعی از دختران شهدا در پی شهادت آیت الله رییسی

بیانیه جمعی از دختران شهدا در پی شهادت آیت الله رییسی

«جمعیت پیام آوران بشارت» ( جمعی از دختران شهدا) در پی شهادت رییس جمهور محبوب و مردمی و هیات همراه ایشان بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و جامعه خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، «جمعیت پیام آوران بشارت» ( جمعی از دختران شهدا) در پی شهادت رییس جمهور محبوب و مردمی و هیات همراه ایشان بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است؛ 

بسم الله الرحمن الرحیم 

مِنَ المُومِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ  فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ  وَما بَدَّلوا تَبدیلًا (سوره احزاب آیه 23 ) 

امروز دختران شهدای ایران اسلامی داغدارند. داغدار رییس جمهور عزیزی که نهضتی عظیم در اخلاق و سیاست پدید آورد. او در مبارزه با فساد؛  خدمت به مردم و رسیدگی به حقوق آنها لحظه ای از پای ننشست. رفتار و منش او تبلور سیره امیرمومنان علی علیه السلام بود. 

آیت الله رییسی خدمت به اسلام را همان جهاد برای اجرای قانون اساسی؛ حفظ دستاوردهای انقلاب و تحقق عدالت اجتماعی می دانست. این حادثه جانگداز و عظیم را به دختران دردمند و صبور خدمت تسلیت عرض می کنیم و ضمن همدردی با این عزیزان عزم استوارمان را معطوف به پیروی از راه پدران شهیدمان در اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی و مردم شریف و شهید پرور ایران اسلامی می کنیم.

اگرچه در این مصیبت داغداریم؛ اما  بر این عهد استواریم که رهبرمعظم انقلاب اسلامی فرمودند :«مردم نگران نباشند اختلالی در کار کشور بوجود نمی آید» 

امروز نیز ما بر این امر تاسی می جوییم و راه شهیدان انقلاب اسلامی ایران را ادامه می دهیم؛ راهی که با درایت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا و حضرت زینب سلام الله علیها، در برهه ای حساس از تاریخ اسلام آغاز شد و همچنان ادامه دارد. 

چنانچه تاریخ انقلاب اسلامی یادآور حضور دختران و زنانی است که پرچم جهاد را برافراشته داشتند و با جانفشانی پدران و همسرانشان پیام رسان راه و هدف آنان شدند.

اکنون نیز انتخابات پیش رو نماد و تداوم راه این شهیدان است و ولایت پذیری مهمترین نقطه عطف وحدت همه سیاسیون و جریان های مختلف خواهد بود. 

امروز ملت عزیز ایران خواستار همان شاخصه هایی است که رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر آن تاکید داشته اند که پیشرفت و عزت ایران اسلامی و ملت شریف را در پی خواهد داشت .

ما جمعی از دختران شهدا با توکل به خداوند؛ عزمی استوار و اندیشه ای منسجم تر در انتخابات ریاست جمهوری حضور خواهیم یافت و در کنار اقشار مختلف مردم برای اقتدار و پیشرفت ایران اسلامی حماسه ای ملی؛ اخلاقی و سیاسی خواهیم آفرید. 

گرامی باد نام و یاد رییس جمهور شهید و هییت همراه ایشان «جمعیت پیام آوران بشارت» (دختران شهدا) خرداد ماه 1403

بیانیه جمعی از دختران شهدا در پی شهادت آیت الله رییسی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیانیه جمعی از دختران شهدا در پی شهادت آیت الله رییسی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیانیه جمعی از دختران شهدا در پی شهادت آیت الله رییسی"، کلیک کنید.