بیش از ۳۸۰۰ شعبه اخذ رأی در پایتخت تحت پایش هوشمند شبکه برق قرار دارند

بیش از ۳۸۰۰ شعبه اخذ رأی در پایتخت تحت پایش هوشمند شبکه برق قرار دارند

با آغاز فعالیت ستاد فرماندهی عملیات تأمین برق چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری، ۳ هزار و ۸۵۰ شعبه و صندوق رأی‌گیری در پایتخت از طریق ستاد رصد برخط پایداری برق شعب اخذ رأی شهر تهران، تحت پایش لحظه‌ای قرار دارند.

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری سیپکس از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ؛ صبح روز جمعه؛ هشتم تیرماه با برگزاری نخستین نشست ستاد فرماندهی عملیات تأمین برق چهاردهمین انتخابات ریاست‌جمهوری در کلان‌شهر تهران که با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران برق پایتخت در ساختمان ستادی این شرکت برگزار شد، کامبیز ناظریان؛ مدیرعامل این شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره رئیس‌جمهور شهید؛ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی و شهدای خدمت، حضور در انتخابات را به‌عنوان رسالتی مهم در تعیین سرنوشت کشور برشمرد و با بیان این که کارکنان این شرکت با حضور در پای صندوق‌های رأی، پاسدار خون شهدا در مسیر تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود از آماده‌باش کامل بیش از یک هزار نیروی عملیاتی، نظارتی و پشتیبان خبر داد و گفت: بیش از ۳ هزار و ۸۰۰ شعبه و صندوق اخذ رأی به‌صورت لحظه‌ای از طریق ستاد رصد بر خط شعب، تحت نظارت لحظه‌ای قرار دارند و با استقرار گروه‌های عملیاتی و خودرو‌های مجهز در صورت وقوع هرگونه نقص احتمالی در شبکه، آمادگی کامل برای رفع عیوب در کوتاه‌ترین زمان وجود دارد تا کوچک‌ترین اختلالی در فعالیت شعب رأی‌گیری و مشارکت هم‌وطنان ایجاد نشود.

علیرضا رضایی؛ معاون بهره‌برداری و دیسپاچینگ برق پایتخت نیز در این ستاد با ارائه گزارشی از اقدام‌های انجام شده خاطرنشان کرد: بالغ بر ۷۰ درصد فیدر‌های تغذیه‌کننده شبکه توزیع برق شهر تهران در حال پوشش شعب رأی‌گیری هستند و علاوه بر حوزه‌های انتخاباتی، ۲۸ مرکز پخش زنده رادیویی و تلویزیونی نیز توسط نیرو‌های فنی این شرکت، تأمین برق شده‌اند.

رضایی افزود: ۲۶۴ خودروی عملیاتی مجهز به ادوات کامل فنی و مولد‌های برق اضطراری و ۴۶ خودروی سنگین در نقاط مختلف شهر تهران مستقر شده و طی روز‌های گذشته علاوه بر کنترل شبکه داخلی شعب رأی‌گیری، وضعیت مبلمان شهری در حوزه شبکه برق و وضعیت روشنایی معابر نیز به‌صورت دقیق مورد بازبینی و بهسازی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: بخش اعظم شبکه توزیع برق شهری با بهره‌گیری از مراکز چهارگانه راهبری و پایش شبکه این شرکت در حال رصد هستند و ۱۰۰ نیروی حراست نیز از شب‌های گذشته تا پایان شمارش آرا، حفاظت از شبکه برق تغذیه‌کننده ۲۴ مرکز حساس و ویژه را با همراهی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی بر عهده گرفته‌اند.

بیش از ۳۸۰۰ شعبه اخذ رأی در پایتخت تحت پایش هوشمند شبکه برق قرار دارند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیش از ۳۸۰۰ شعبه اخذ رأی در پایتخت تحت پایش هوشمند شبکه برق قرار دارند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیش از ۳۸۰۰ شعبه اخذ رأی در پایتخت تحت پایش هوشمند شبکه برق قرار دارند"، کلیک کنید.