ترامپ : به جمهوری موز تبدیل شده ایم

ترامپ : به جمهوری موز تبدیل شده ایم

به گزارش سیپکس، رییس جمهور سابق آمریکا با اشاره به اینکه «آمریکا به جمهوری موز تبدیل شده است» بیان کرد: «انتخابات ریاست جمهوری نوامبر مهمترین انتخابات در تاریخ ما محسوب می شود.»

به گزارش شفقنا، آرتی نوشت: دونالد ترامپ در گفتگو با شبکه فاکس نیوز با تاکید بر اینکه حق کامل را در پیگرد قانونی رقبای سیاسی خود در صورت پیروزی در انتخابات دارد، اظهار کرد: « هنگامی که این انتخابات پایان یابد، به خاطر کارهایی که کرده اند، حق کامل پیگرد آنها را خواهم داشت زیرا شما بایدن و همه جرم ها و همه اموالی که از چین، روسیه و اوکراین به جیب خانواده اش رفت را می بینید.»

ترامپ با اشاره به اینکه نمی خواهد کاری را انجام دهد که دمکرات ها با حزب جمهوری خواه انجام دادند، افزود: «آنها می خواهند مرا در هر جرمی بگیرند. می خواهند کسی را بگیرند که با اکثریت آرا پیروز انتخابات شده است.»

وی ادامه داد: «آنها به هدف آزار و اذیت رقیب سیاسی بایدن این کارها را انجام می دهند. بایدن بدترین رییس جمهور در تاریخ کشور ما است. من واقعا افتخار می کنم که به خاطر قانون اساسیمان می جنگم. ما واقعا با یک سیستم فاسد روبرو هستیم. او کشور ما را نابود می کند و به تروریست ها اجازه می دهد به کشورمان سرازیر شوند.»

رییس جمهور سابق آمریکا انتخابات آتی این کشور را «مهمترین انتخابات در تارخ کشورش» خواند ودر ادامه گفت:«تحت محاصره بودم. چنین چیزی قبلا برای هیچ کس اتفاق نیفتاده است. ما در بحران مرزها و در بحران تورم جمهوری موز شده ایم.»

310310

ترامپ : به جمهوری موز تبدیل شده ایم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ترامپ : به جمهوری موز تبدیل شده ایم" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ترامپ : به جمهوری موز تبدیل شده ایم"، کلیک کنید.