جزییات مرگ تلخ و مرموز بلاگر مشهدی

جزییات مرگ تلخ و مرموز بلاگر مشهدی

آفتاب نیوز :

خبر مرگ عجیب و مرموز طلا، بلاگر مشهدی در چند روز گذشته در فضای مجازی وایرال شده است. طلا زن جوانی بود که در مشهد سکونت داشت، تبلیغات برندهای مختلف لوازم آرایشی را در پیج شخصی خود انجام می داد، حدود پنجاه هزار نفر فالویر داشت و برای کسانی که طرفدار لوازم آرایشی و برندها هستند، شناخته شده بود. اما کسی از مشکلات خانوادگی او با خبر نبود. غروب چهارشنبه او از طبقه هفتم یک برج لوکس در هاشمیه مشهد واقع در بلوار صارمی، خیابان صارمی 23 خود را از روف گاردن به پایین پرتاب می کند.

همسر طلا بعد از اینکه همسرش به پایین سقوط می کند، بی حال می شود و بعد از اینکه به هوش می آید، به ماموران در شرح ماوقع می گوید: «مشکلاتی با همسرم داشتم و آن روز با توجه به ردیابی که از قبل روی خودرو پژو 207 نصب کرده بودم، به تعقیب همسرم پرداختم تا اینکه وارد پارکینگ این ساختمان شد. بعد با او تماس گرفتم و موضوع را گفتم که دقایقی بعد این حادثه اتفاق افتاد».

بررسی محل حضور این زن در این ساختمان تیم جنایی را به طبقه دوم کشاند، خانه ای لوکس با سه اتاق خواب. ماموران در حالی وارد این محل شدند که مردی، خود را در آنجا مخفی کرده بود. بررسی های بعدی نشان داد که او از آشنایان خانوادگی فرد جان باخته بوده و ارتباط خانوادگی با هم داشته اند. در ادامه این فرد تلاش کرد تا ارتباطش با طلا را یک ارتباط معمولی قلمداد کند و مدعی شد که این خانه متعلق به یکی از دوستانش است که در کانادا زندگی می کند و به او سپرده تا گاهی به خانه سر بزند.

طبق شواهد اسنادی که رسانه های محلی در مشهد منتشر کرده اند، این مرگ، جنایت نبوده است، بلکه طلا به دلایلی که هنوز مشخص نیست خودش اقدام به پریدن کرده است. تحقیقات تیم جنایی با حضور کارشناسان پزشکی قانونی در محل نشان داد که هیچ آثاری از درگیری روی جسد وجود ندارد و عدم وجود مدرکی که نشان دهد کسی او را از پشت بام به پایین پرت کرده، تیم جنایی را مطمین کرد که با یک پرونده خودکشی روبه رو است.

البته با توجه به شکایت شوهر متوفی، مرد طبقه دوم دستگیر شد. به هرحال، اثری که نشان دهد این واقعه یک جنایت بوده، پیدا نشد.

جزییات مرگ تلخ و مرموز بلاگر مشهدی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات مرگ تلخ و مرموز بلاگر مشهدی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات مرگ تلخ و مرموز بلاگر مشهدی"، کلیک کنید.