جشن فارغ التحصیلی با بمب افکن پنهان کار B2!/ فیلم

جشن فارغ التحصیلی با بمب افکن پنهان کار B2!/ فیلم

به گزارش خبرگزاری سیپکس، این پرواز بخشی از جشن رژه فارغ التحصیلی دانشجویان در آکادمی نیروی هوایی ایالات متحده بوده است و خدمه بمب افکن B2 نیز دانشجویان سابق AFA هستند!

پیش بینی می شود B-21 آزمون های پرواز بیشتری را انجام دهد که منجر به توانایی عملیاتی اولیه و تولید کامل این جنگنده می شود. جنگنده B-21 Raider که در دسامبر سال 2022 رونمایی شد، به گونه ای طراحی شده است که پیشرفته ترین تهدیدات را در جنگ مدرن شکست دهد. به دلیل توانایی حمل و راه اندازی سلاح های معمولی و هسته ای، این هواپیمای بمب افکن «دوگانه» نیز نامیده شده است.

ویژگی های پنهان کاری این جنگنده به هواپیما اجازه می دهد تا با حداقل اثر به جامانده از خود پرواز کند و به آن کمک می کند تا رادارهای دشمن و دفاع هوایی را از بین ببرد. B-21 به تدریج جایگزین بمب افکن های B-1 و B-2 در زرادخانه نیروی هوایی آمریکا خواهد شد. انتظار می رود این جنگنده تا سال 2027 عملیاتی شود.

البته چین نیز قبلاً نمونه ای از این جنگنده را به ارتش خود اضافه و ادعا کرده است که از سلاحی مجهز به هوش مصنوعی برای هدف گرفتن هواپیماهای جنگی پیشرفته بهره می برد.

منبع: kktv

227227

جشن فارغ التحصیلی با بمب افکن پنهان کار B2!/ فیلم

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جشن فارغ التحصیلی با بمب افکن پنهان کار B2!/ فیلم" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جشن فارغ التحصیلی با بمب افکن پنهان کار B2!/ فیلم"، کلیک کنید.