جلسه رییس فدراسیون فوتبال با اعضای کمیته فوتسال برگزار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

جلسه رییس فدراسیون فوتبال با اعضای کمیته فوتسال برگزار شد - خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیپکس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، امروز سه شنبه جلسه کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال با حضور رییس و اعضا کمیته فوتسال در محل فدراسیون فوتبال تشکیل شد.

در ابتدای این جلسه که مهدی تاج رئیس فدراسیون، مهدی محمد نبی نائب رئیس فدراسیون و مجید جلالی رئیس کمیته فنی فدراسیون نیز حضور داشتند، رئیس فدراسیون از فعالیت های انجام شده در کمیته فوتسال تقدیر و تشکر کرد و عنوان داشت. فوتسال ایران رشته ای با مزیت های بسیار بالا میباشد که همواره باید در جهت تقویت آن حرکت کرد.

وی ادامه داد: نقش کمیته فوتسال در جهت سیاستگذاری های کلان این رشته بسیار مهم میباشد.امسال برای ما سال فوتسالی است. در ابتدای سال با مسابقات جام ملت های آسیا شروع شد که با همه مشکلات ها و بعضاً محدودیت هایی که داشتیم توانستیم همه چیز را برای تیم ملی فوتسال آماده کنیم و الحمدالله بعنوان قهرمانی هم رسیدیم در ادامه هم جام جهانی را داریم که با پیگیری هایی که در مجموعه کمیته فوتسال و فدراسیون در حال انجام هست امیدواریم شاهد موفقیت و درخشش تیم ملی ایران باشیم.

در ادامه این جلسه احسان اصولی عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته فوتسال از اقدامات بعمل آمده در دو سال و نیم گذشته و همچنین برنامه های کمیته فوتسال تا پایان سال جاری گزارشی را ارائه نمود. در پایان نیز از سوی مهدی تاج احکام انتصاب آقایان احسان اصولی به عنوان رئیس کمیته فوتسال و رئیس سازمان لیگ فوتسال، حسین شمس، حسین باجیوند، محمد رضا غفاری و سعید نجاریان بعنوان عضو کمیته فوتسال بطور جداگانه به نامبردگان اعطا شد.

جلسه رییس فدراسیون فوتبال با اعضای کمیته فوتسال برگزار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه رییس فدراسیون فوتبال با اعضای کمیته فوتسال برگزار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه رییس فدراسیون فوتبال با اعضای کمیته فوتسال برگزار شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.