جلسه ویژه در سالروز آزادسازی خرمشهر

جلسه ویژه در سالروز آزادسازی خرمشهر

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ به نقل از روابط عمومی فدراسیون چوگان در سالروز آزادسازی خرمشهر و دلاورمردی های غیورمردان ایران اسلامی ، اصغر ناظری رییس فدراسیون چوگان ج.ا.ا میزبان امیر سرتیپ سیاوش میهن دوست فرمانده ارشد نظامی استان های اصفهان ، یزد و چهارمحال و بختیاری ایران بود.

در این دیدار که در مجموعه تاریخی چوگان و سوارکاری شهدا و در دفتر فدراسیون چوگان صورت گرفت ، ناظری ضمن خیرمقدم به امیر میهن دوست از دلاورمردی های ایشان و همرزمانشان در دوران دفاع مقدس تقدیر و افزود: امروزه امنیت و آرامش ما در کیان جمهوری اسلامی ایران مرهون رشادت های شما بزرگواران در عرصه های مختلف در زمان جنگ تحمیلی و پس از آن بوده و هست.

امیر میهن دوست با اشاره به اینکه از دیرباز اصفهان مهد تمدن و بازی چوگان بوده است از مراحل احداث مجموعه چوگان و سوارکاری در استان اصفهان و زمین چمن این مجموعه که دارای استاندارهای بین المللی در حال ساخت است خبر داد.

ناظری خاطر نشان کرد با توجه به حمایت های بی دریغ شما از حضور تیم اصفهان در لیگ ملی چوگان ایران و نیز احداث زمین چمن چوگان در اصفهان ، فدراسیون چوگان آمادگی کامل در تامین بذر و نیروی انسانی متخصص را دارد.

امیر میهن دوست ضمن دعوت از ناظری جهت بازدید از مجموعه بزرگ باشگاه چوگان در اصفهان گفت : در بحث آموزش چوگان با توجه به وجود دانشکده علمی کاربردی در رشته های نظامی و مدیریتی، آمادگی جهت افزودن رشته های مربوط به چوگان در این دانشکده را داریم.

در پایان این نشست نماد چوگان از طرف رییس فدراسیون چوگان به فرمانده ارشد نظامی استان های اصفهان ، یزد و چهارمحال و بختیاری تقدیم شد.

258 258

جلسه ویژه در سالروز آزادسازی خرمشهر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه ویژه در سالروز آزادسازی خرمشهر" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه ویژه در سالروز آزادسازی خرمشهر"، کلیک کنید.