جمعی از مسیولان و مدیران کشور فلسطین به بارگاه رضوی مشرف شدند

جمعی از مسیولان و مدیران کشور فلسطین به بارگاه رضوی مشرف شدند

به میزبانی مدیریت زایران غیر ایرانی حرم مطهر رضوی، جمعی متشکل از 35 نفر از مسیولان و مدیران کشور فلسطین برای عرض تسلیت شهید آیت الله رییسی به بارگاه منور رضوی مشرف شدند.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری سیپکس، جمعی از مسیولان و مدیران کشور فلسطین صبح چهارشنبه ضمن توفیق زیارت حرم علی بن موسی الرضا (ع)، در اتاق فاطمیون واقع در باب الهادی صحن پیامبراعظم (ص) حرم مطهر رضوی با حجت الاسلام سیدمحمد ذوالفقاری، مدیر زایرین غیرایرانی حرم مطهر رضوی دیدار و گفت وگو کردند.

حمایت از مردم مظلوم فلسطین نباید شعاری باشد

در ابتدای این دیدار مدیر زایرین غیرایرانی حرم مطهر رضوی ضمن خوشامدگویی و عرض خیر مقدم در خصوص نامه ای که برای برخی از کشورهای عربی از جمله کشور بحرین نوشته و ارسال کردند، توضیح داد و گفت: در این نامه آمده است، وظیفه تمام کشورهاست که برای حمایت از فلسطین مظلوم اقدام کنند.

وی تصریح کرد: حمایت از مردم مظلوم فلسطین نباید شعاری باشد و در حرف خلاصه شود بلکه باید به آن عمل کنیم و حمایت واقعی خود را نشان دهیم.

یکی از مسیولان کشور فلسطین نیز در ادامه این جلسه ضمن ابراز تشکر از روابط دوستانه ای که رهبر عظیم الشان ایران در حمایت از کشور فلسطین برقرار نموده اند، گفت: بنده به نمایندگی از سایر مسیولان کشور فلسطین از میزبانی آستان قدس رضوی تقدیر و تشکر کرد.

یکی دیگر از مهمانان این مراسم، نیز با اشاره به این نکته که خیلی از کشورها اعلام می کنند فلسطین برادر ماست ولی برادری آنها همانند برادری یوسف و برادرانش است، گفت: آنان در حقیقت به آنچه می گویند عمل نمی کنند، در حالی که ما نیازمند حمایت همه کشورها هستیم.

یکی دیگر از مسیولان کشور فلسطین در ادامه ضمن یاد و نام امام راحل (ع) یادآور شد، ما قدردان تلاش های امام خمینی (ره) هستیم، چرا که یکی از مهمترین اهداف ایشان حمایت از کشور ما بود.

وی همچنین از سردار رشید انقلاب شهید حاج قاسم سلیمانی در تلاش های بی وقفه ایشان در نابود ساختن اسراییل و داعش یاد کرد و ضمن عرض تسلیت شهادت رییس جمهور آیت الله رییسی، نثار ارواح پاک شهدای اخیر (ریاست جمهور و همراهان شهیدش) سلام و درود فرستاد و آرزو کرد در آینده ای نزدیک فلسطین از دست اسراییل غاصب آزاد شود.

در پایان این مراسم چفیه ای با آرم پرچم کشور فلسطین از طرف یکی از میهمانان به مدیریت زایرین غیرایرانی حرم مطهر رضوی اهدا شد و مهمانان ضمن بازدید از صحن قدس حرم مطهر رضوی، نماز جماعت ظهر و عصر را در رواق دارالمرحمه حرم مطهر اقامه کردند و در ادامه نیز از نفایس موزه مرکزی دیدن کردند.

جمعی از مسیولان و مدیران کشور فلسطین به بارگاه رضوی مشرف شدند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جمعی از مسیولان و مدیران کشور فلسطین به بارگاه رضوی مشرف شدند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جمعی از مسیولان و مدیران کشور فلسطین به بارگاه رضوی مشرف شدند"، کلیک کنید.