حضور تیم های مرزبانی در محدوده وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری/ شرایط جستجو دشوار است

حضور تیم های مرزبانی در محدوده وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری/ شرایط جستجو دشوار است

فرمانده مرزبانی فراجا از حضور تیم های مرزبانی در محدوده محل وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری خبر داد.

سردار احمدعلی گودرزی در گفت وگو با سیپکس، درباره حضور مرزبانان در محل وقوع حادثه برای بالگرد حامل رییس جمهور و همراهانش اظهارکرد: پس از اطلاع از وقوع حادثه برای بالگرد حامل ریاست محترم جمهور  تیم های مرزبانی نیز به حالت آماده باش درآمده و به همراه دیگر عوامل انتظامی از فرماندهی انتظامی استان و همچنین فراجا در عملیات جستجو مشارکت دارند.

وی ادامه داد: تیم های مرزبانی در نوار مرزی نیز استقرار دارند و همچون همیشه به حراست از مرزهای کشور می پردازند.

فرمانده مرزبانی فراجا اضافه کرد: جستجوها همچنان در کنار دیگر امدادگران ادامه دارد و تاکنون نشانه و آثاری یافت نشده است.

گودرزی همچنین گفت:  از ابتدای دریافت خبر بروز حادثه برای بالگرد حامل ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران و همراهان ایشان ، دستورات لازم برای اعزام مرزبانان به محل حادثه صادر شد و مرزبانان در کنار دیگر تیم های امدادی در حال جستجو هستند. تمامی امکانات و تجهیزات برای تسریع در عملیات جستجو  نیز به محل حادثه اعزام شده است.

فرمانده مرزبانی فراجا خاطرنشان کرد: جغرافیای جنگلی و مرتفع منطقه  و همچنین وضعیت آب و هوایی که بسیار مه آلود و همراه با بارش باران است ، کار جستجو را سخت کرده است.

گودرزی در پایان گفت: مرزبانان انتظامی جمهوری اسلامی ایران در کنار دیگر اقشار جامعه دعاگوی ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران هستند و صحت و سلامت ایشان و همراهانشان را از خداوند متعال خواستارند.
 

پایان خبر سیپکس

حضور تیم های مرزبانی در محدوده وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری/ شرایط جستجو دشوار است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور تیم های مرزبانی در محدوده وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری/ شرایط جستجو دشوار است" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور تیم های مرزبانی در محدوده وقوع حادثه برای بالگرد رییس جمهوری/ شرایط جستجو دشوار است"، کلیک کنید.