حضور پرشور مردم در دوره دوم انتخابات دشمنان را ناامید کرد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

حضور پرشور مردم در دوره دوم انتخابات دشمنان را ناامید کرد - خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری سیپکس، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد جعفر منتظری رئیس دیوان عالی کشور در ابتدای جلسه شورای معاونین با بیان روایتی از حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام در رابطه با سیره پدر بزرگوارشان حضرت موسی ابن جعفر (ع) هنگام ورود به ماه محرم که حضرت فرموده‌اند: پدرم درود خدا بر او باد، وقتی که ماه محرّم می‌رسید، دیگر خندان دیده نمی‌شد، بلکه تا روز دهم همواره اندوهگین و غمناک بود و چون روز دهم فرا می‌رسید آن روز، روز عزا و غم و اندوه و گریه او می‌شد و می‌فرمود: این همان روزی است که امام حسین علیه السلام در آن به شهادت رسید.

وی گفت: در آستانه ماه پیروزی خون بر شمشیر ماه محرم الحرام هستیم و بر همه ما لازم است که به سهم خود در زنده نگه داشتن شعائر حسینی و احیا امر اهل بیت عصمت و طهارت که به فرموده “حضرت امام رضا علیه السلام: خداوند، رحمت کند آن بنده‌ای را که امر ما را زنده کند، راوی گفت: چگونه امر شما را زنده کند؟ حضرت فرمود: علوم ما را فرا گیرد و به مردم بیاموزد، که اگر مردم زیبایی‌های گفتار ما را می‌دانستند، از ما پیروی می‌کردند. ” بتوانیم در این ماه به کسب معرفت بپردازیم که همانگونه که امام راحل فرمودند: هر چه داریم از محرم و صفر است و انقلاب اسلامی برگرفته از نهضت حسینی و عاشورای سید الشهدا است و انشاالله زمینه ساز ظهور امام عصر علیه السلام باشیم.

رئیس دیوان عالی کشور در ادامه سخن ضمن تقدیر از حضور آحاد مردم عزیز در پای صندوق‌های رأی، علی رغم سم پاشی‌های دشمنان و استکبار جهانی، پیروزی را از آن ملت بزرگ ایران دانسته و اظهار کرد: طبقات مختلف جامعه با حضور پرشور خود در دوره دوم چهاردهمین انتخابات ریاست جمهوری، دشمنان این مرز و بوم را ناامید کرده و انشاالله منتخب مردم بعد از تأیید انتخابات از سوی شورای نگهبان و تنفیذ مقام معظم رهبری بتواند در حل مشکلات کشور و استفاده از همه ظرفیت‌ها موفق ومؤید باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری در انتهای جلسه با اشاره به مصوبات کارگروه‌های تخصصی افزود: در رسیدگی به پرونده‌های خاص هر کجا نیاز به برگزاری جلسات کارشناسی با حضور ضابطین و کارشناسان مربوطه بود از این فرصت در جهت احقاق حق مردم و اجرای عدالت استفاده کنیم.

در این جلسه رئیس دفتر و معاونین و به ارائه گزارش از عملکرد مجموعه‌های تحت مدیریت خود پرداختند.

حضور پرشور مردم در دوره دوم انتخابات دشمنان را ناامید کرد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور پرشور مردم در دوره دوم انتخابات دشمنان را ناامید کرد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور پرشور مردم در دوره دوم انتخابات دشمنان را ناامید کرد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.