خانم بازیگر کارگردان شد و جایزه بین المللی گرفت

خانم بازیگر کارگردان شد و جایزه بین المللی گرفت

آفتاب نیوز :

به نقل از مشاور رسانه ای پروژه، صحرا اسداللهی بازیگر و کارگردان فیلم کوتاه «اسپاسم» توانست از هفتمین جشنواره بین المللی زنان بیروت، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کند. مراسم اختتامیه جشنواره بین المللی بیروت شب گذشته 31 فروردین ماه مصادف با 19 آوریل در بیروت لبنان برگزار شد.

صحرا اسداللهی جایزه بهترین بازیگر زن فستیوال فیلم های آسیایی لس آنجلس را نیز در کارنامه دارد. فیلم کوتاه «اسپاسم» به کارگردانی صحرا اسداللهی، تهیه کنندگی زاهد برزگر و نویسندگی نفیسه زارع و عاطفه صالحی است که در هفتمین دوره جشنواره بین المللی زنان بیروت حضور داشت.

جشنواره بین المللی فیلم زنان بیروت (BWFF) از فستیوال های مربوط به زنان در جهان است که در بیروت توسط انجمن فیلم بیروت با موضوع «زنان برای رهبری» برگزار می شود و نقش زنان را به عنوان رهبر در جوامع خود برجسته می کند

این فیلم کوتاه، پیشتر در چهل و دومین جشنواره ونکوور کانادا، بیست و پنجمین جشنواره زنان سیول کره جنوبی، بیست و هشتمین جشنواره رباط مراکش و پانزدهمین جشنواره موزیک و فیلم های مستقل جهان در آمریکا حضور داشته و نامزد بهترین بازیگر زن و فیلمبرداری در پانزدهمین جشنواره موزیک و فیلم های مستقل جهان در آمریکا شده است.

صحرا اسداللهی، تینو صالحی، نیما مظاهری و کاوه سوری بازیگران «اسپاسم» هستند.

فهرست عوامل فیلم کوتاه «اسپاسم» عبارتند از کارگردان: صحرا اسدالهی، تهیه کننده: زاهد برزگر، نویسندگان: نفیسه زارع و عاطفه صالحی، مشاور کارگردان: نفیسه زارع، دستیاران کارگردان: محمد اسماعیل زاده، فیلمبردار: سیدمحسن حسینی، دستیاران فیلمبردار: امین شاهسواری، سعید گودرزی و مبین حسینی، صدابردار: ایرج نوروزی، دستیاران صدا: سالار سلیمی و محمد کندری، طراح صحنه: ریحانه اسماعیلیان، دستیار صحنه: اصغر امامی، طراح لباس: نسیم زارعی، طراحی و ترکیب صدا: ندا محسنی، اصلاح رنگ: آرش کاظمی زاده، مدیر تولید: سیدمحمد رضوی، طراح پوستر: علی غیبی و مجید ریاحی، زیرنویس: بهار باقری و بونا الخاص، مشاور رسانه ای: آزاده فضلی، پخش بین الملل: الهه گودرزی (مینروا فیلم).

خانم بازیگر کارگردان شد و جایزه بین المللی گرفت

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خانم بازیگر کارگردان شد و جایزه بین المللی گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خانم بازیگر کارگردان شد و جایزه بین المللی گرفت"، کلیک کنید.