خبر خوب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها

خبر خوب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها

آفتاب نیوز :

عبدالکریم حسن و اوستون اورونوف دو ستاره خارجی پرسپولیس که در نیم فصل و در نقل و انتقالات زمستانی به پرسپولیس آمدند، عملکرد فوق العاده ای در این تیم داشتند و یکی از دلایل متحول شدن پرسپولیس در نیم فصل دوم همین دو بازیکن بودند. ستاره هایی که کاملا در ترکیب پرسپولیس جا افتادند و سرمربی قرمز ها هم حساب ویژه ای روی این دو بازیکن باز کرده است. اورونوف و حسن برای فصل بعد هم با پرسپولیس قرارداد دارند.

با این حال طی روز های اخیر نگرانی هایی بابت جدایی این دو بازیکن به وجود آمد. پرسپولیسی ها نگران این بودند که دو ستاره تاثیرگذار تیمشان جدا شوند، ولی شنیده ها حاکی از آن است که هر دو بازیکن در فصل آینده هم برای پرسپولیس بازی خواهند کرد. پرسپولیس به شدت مشکل مالی دارد و حتی با وجود واگذاری هم این مشکلات هنوز حل نشده است. بازیکنان پرسپولیس درحالیکه تنها 3 بازی از فصل مانده و تقریبا کمتر از دو هفته دیگر لیگ به پایان می رسد، تنها 50 درصد از قراردادشان را دریافت کردند. پرسپولیسی ها هنوز از سال قبل هم طلب دارند و مشخص نیست چطور مدیران پرسپولیس می خواهند این مشکلات مالی را حل کنند.

همین مشکلات مالی باعث شده بود تا پرسپولیسی ها نگران جدایی ستاره های تیمشان به خصوص عبدالکریم حسن و اورونوف باشند. این نفرات اگر دو ماه پول نگیرند به راحتی می توانند قراردادشان را با پرسپولیس فسخ کنند. حالا خبر رسیده که باشگاه پرسپولیس عمده قرارداد این دو بازیکن را پرداخت کرده و مشکلی از این بابت پرسپولیس را تهدید نخواهد کرد. طبق پیگیری های ما هر دو ستاره خارجی پرسپولیس که در نیم فصل به این تیم آمدند، تقریبا 90 درصد مبلغ قراردادشان را گرفتند و امکان فسخ یکطرفه قرارداد را ندارند. به این ترتیب بزرگترین نگرانی این روز های پرسپولیسی ها رفع شد و خیال آن ها از بابت این دو ستاره خارجی تاثیرگذار راحت گردید.

خبر خوب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خبر خوب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خبر خوب نقل و انتقالاتی برای پرسپولیسی ها"، کلیک کنید.