خدمات رسانی رایگان متروی تهران در روز 22 بهمن

خدمات رسانی رایگان متروی تهران در روز 22 بهمن

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از خدمات رسانی رایگان به شرکت کنندگان در مراسم راهپیمایی یوم الله 22 بهمن خبر داد.

به گزارش سیپکس و بنابر اعلام مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه، مسعود درستی ضمن تبریک فرارسیدن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی افزود: روز یکشنبه 22 بهمن ماه 1402 متروی تهران و حومه با آمادگی کامل، خدمات ویژه ای را به شهروندان و مسافران گرامی ارایه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه در این روز خدمات رسانی در خطوط 1، 2، 3، 4 و 7 متروی تهران و حومه افزایش می یابد، تصریح کرد: با توجه به قرارگیری تعدادی از ایستگاه های متروی تهران در مسیر راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، استفاده از این ناوگان حمل ونقل ریلی درون شهری بهترین انتخاب برای شهروندان است و متروی تهران در نظر دارد با کاهش فاصله حرکت قطارها در این روز بهترین خدمات رسانی را به شهروندان ارایه دهد.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه افزود: در این روز با افزایش اعزام قطارها در خطوط 1، 2، 3، 4 و 7 متروی تهران و حومه؛ فاصله حرکت در خط 1،2،3،4 از 7 دقیقه به 5 دقیقه، و در خط هفت از 14 دقیقه به 12 دقیقه کاهش می یابد. ضمن آنکه در صورت نیاز آمادگی برای اعزام قطارهای فوق العاده نیز وجود دارد.

گفتنی است؛ مانند سال های گذشته و به منظور حفظ نظم و امنیت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، ایستگاه میدان آزادی از صبح تا پایان مراسم راهپیمایی پذیرش و جابه جایی مسافر  نخواهد داشت.

پایان خبر سیپکس

خدمات رسانی رایگان متروی تهران در روز 22 بهمن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خدمات رسانی رایگان متروی تهران در روز 22 بهمن" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خدمات رسانی رایگان متروی تهران در روز 22 بهمن"، کلیک کنید.