خرید 500 دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته/ آماده سازی 250 دستگاه برای ورود به چرخه امدادی

خرید 500 دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته/ آماده سازی 250 دستگاه برای ورود به چرخه امدادی

رییس سازمان اورژانس کشور از خرید 500 دستگاه آمبولانس جدید برای ناوگان اورژانس کشور خبر داد.

به گزارش سیپکس، جعفر میعادفر در سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد و در حاشیه مراسم آغاز عملیات ساخت پایگاه اورژانس جاده ای آب سفید بویراحمد گفت: عملیات ساخت پایگاه های اورژانس جاده ای آب سفید شهرستان بویراحمد و سعادت آباد لیشتر گچساران و همچنین پایگاه اورژانس جاده ای و پایگاه اتوبوس آمبولانس شهرک صنعتی یاسوج آغاز شد.

میعادفر همچنین با اشاره به دیدار با مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران گفت: 53 پایگاه اورژانس زمینی در استان کهگیلویه و بویراحمد و یک پایگاه اورژانس هوایی در مرکز این استان فعال است. با توجه به وضعیت این استان، فاصله زیاد شهرستان گچساران با مرکز استان و همچنین ظرفیت مناطق نفت خیز، نیازمند همراهی این مجموعه برای راه اندازی و توسعه اورژانس هوایی در این شهرستان هستیم.

وی ابراز امیدواری کرد که با هم افزایی در جهت حل مشکلات اورژانس هوایی در چارچوب مسیولیت اجتماعی و بتوان مشکلات این شهرستان را حل کرد و خدمات مورد نیاز مردم و همچنین کارکنان حوزه نفت و گاز کچساران را ارایه کرد.

رییس سازمان اورژانس کشور همچنین در حاشیه آغاز عملیات ساخت پایگاه اورژانس جاده ای آب سفید شهرستان بویراحمد با بیان اینکه سال گذشته یک دستگاه آمبولانس به دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تخصیص دادیم که البته کافی نیست، افزود: 500 دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته خریداری شدند که 250 دستگاه وارد شده و در حال آماده سازی است.

 میعادفر ادامه داد: 50 دستگاه آمبولانس آماده توزیع در سراسر کشور است و در صورت تامین به موقع ارز مورد نیاز، ماهانه 50 دستگاه آمبولانس، تجهیز و آماده توزیع در کشور می شوند. همچنین در زمینه توسعه اورژانس هوایی، برنامه ما، خرید خدمت از سازمان های دارای بالگرد است. از سوی دیگر، 300 پایگاه کانکسی اورژانس در کشور وجود دارد که به دنبال تبدیل آنها به پایگاه ملکی هستیم.

پایان خبر سیپکس

خرید 500 دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته/ آماده سازی 250 دستگاه برای ورود به چرخه امدادی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خرید 500 دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته/ آماده سازی 250 دستگاه برای ورود به چرخه امدادی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خرید 500 دستگاه آمبولانس جدید و پیشرفته/ آماده سازی 250 دستگاه برای ورود به چرخه امدادی"، کلیک کنید.