خلیل زاده: قطر سخت تر از ژاپن است

خلیل زاده: قطر سخت تر از ژاپن است

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ شجاع خلیل زاده در حاشیه تمرین امروز تیم ملی فوتبال ایران گفت: می دانستیم بازی خیلی سختی با ژاپن داریم که برای ملت ایران هم مهم بود. خدا را شکر با یک بازی منطقی و خیلی خوب توانستیم ژاپن را شکست دهیم و مردم را خوشحال کنیم.

مدافع تیم ملی ایران تاکید کرد: بازی با قطر سخت تر از ژاپن است. تمام تمرکز خودمان را روی این دیدار گذاشته ایم. امیدوارم با دعای خیر مردم ایران سربلند بیرون بیاییم.

او درباره حمایت تماشاگران در بازی های قبلی این تیم ادامه داد: از هواداران مقیم قطر خیلی تشکر می کنم. بازی بعدی خیلی سخت است جون با میزبان بازی داریم. امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم یکدل هستیم تا به نتیجه لازم برسیم.

به گزارش سیپکس خلیل زاده درباره ترس از غرور در تیم ملی ایران به دلیل بردن ژاپن گفت: در اردوی کیش بازیکنان با هم صحبت کردیم که دیدار با ژاپن یا هر تیم دیگری مهم نیست بلکه ققط قهرمانی مهم است. اگر بخواهم درباره بازی با ژاپن صحبت کنم باید بگویم بازی کردن با ژاپن مهم نیست ما آمده ایم قهرمان شویم. در فینال هم به ژاپن می خوردیم فرقی برای ما نمی کرد. در شرایط سخت فعلی می توانیم دل مردم را شاد کنیم. غرور هم نداریم.

او ادامه داد: ما بازیکن بی تجربه نداریم. تمام بازیکنان چند دوره حضور در جام جهانی و جام ملت های آسیا دارند. ما یک بازی در تورنمنت اردن کردیم که پرگل هم قطر را بردیم اما این بازی را با آن دیدار مقایسه نکنید.

خلیل زاده در پایان خاطرنشان کرد: فقط می خواهیم 85 میلیون ایرانی را که پای تلویزیون هستند خوشحال کنیم.

257 251

خلیل زاده: قطر سخت تر از ژاپن است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خلیل زاده: قطر سخت تر از ژاپن است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خلیل زاده: قطر سخت تر از ژاپن است"، کلیک کنید.