خودرو های صفر مدل 1403، فردا سند و پلاک می شوند

خودرو های صفر مدل 1403، فردا سند و پلاک می شوند

آفتاب نیوز :

سردار تیمور حسینی در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن درباره شماره گذاری خودرو های نوشماره گفت: ما هر سال به دو دلیل عمده که یکی برای حمایت از مصرف کننده و دوم برای حمایت از تولیدکننده در صنعت خودرو است، از حدود یک یا دو ماه قبل از سال بر اساس تولید خودرو، مدل جدید و در واقع سال آینده را برای خودرو ها اعمال کنیم.

وی افزود: امسال نیز همانند سال های گذشته از فردا 23 بهمن ماه، تولیدات خودرو های داخلی به مدل 1403 شماره و سند زده می شوند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا همچنین با اشاره به راهپیمایی 22 بهمن گفت: خوشحال هستیم که ما هم در پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا سهم کوچکی در این گردهمایی بزرگ ایفا می کنیم. مثل همیشه مردم ایران در یک فضای با نشاط و مملو از اتحاد و همدلی در سالروز انقلاب اسلامی حضور پر شور دارند.

وی با اشاره به ماموریت بزرگ پلیس راهور در این مراسم بزرگ گفت: ما هم خوشحالیم سهم کوچکی در این اجتماع بزرگ داریم و در کنار مردم هستیم. همکاران بنده از روز های قبل نسبت به برنامه ریزی و تدوین طرح های مورد نیاز برای اجرای این ماموریت بزرگ در سراسر کشور حضور پررنگی داشته اند.

رییس پلیس راهور فراجا افزود: ماموران راهنمایی و رانندگی در مراسم 22 بهمن ماموریت خطیری را بر عهده دارند که ایجاد محدودیت ها، دسترسی ها، تسهیل برای تردد سایر شهروندان و مشخص کردن محل توقف وسایل نقلیه مختلف اعم از خودرو و موتورسیکلت ها از جمله آن ها است که اگر این اقدامات نبود اجرای این مراسم با مسایل و مشکلاتی در حوزه ترافیک روبه رو می شد.

خودرو های صفر مدل 1403، فردا سند و پلاک می شوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "خودرو های صفر مدل 1403، فردا سند و پلاک می شوند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "خودرو های صفر مدل 1403، فردا سند و پلاک می شوند"، کلیک کنید.