دولت آیت الله رییسی یکی از متخصص ترین و فعال ترین دولت های پس از انقلاب بود

دولت آیت الله رییسی یکی از متخصص ترین و فعال ترین دولت های پس از انقلاب بود

سیپکس/تهران فرماندار شهرستان شهریار گفت: نظام ما نظامی مبتنی بر مردم سالاری دینی است و یکی از ارکان مهم این نظام ارتباط مردم با مسیولین است.

علیرضا فاتحی نژاد در مراسم سوگواری سیدالشهدای خدمت که در شهرستان شهریار برگزار شد اظهار کرد: در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران شهدای با عظمت و والایی را تقدیم کردیم. شهدایی مانند رجایی، باهنر، بهشتی، حاج قاسم سلیمانی که ویژگی های منحصر به فردی داشت و امروز هم خادم الرضا (ع) و خادم ملت ایران شهید آیت الله رییسی به همراه یاران وفادارش در راه خدمت به مردم فدای ایران و ملت ایران شد.

وی در ادامه افزود: در اوایل انقلاب، مردم عاشق مسیولین شان بودند و جانشان را برای آن ها فدا می کردند. اما متاسفانه در دهه های گذشته به واسطه برخی فسادها و موج سواری رسانه های معاند، به اعتماد مردم نسبت به مسیولین خدشه وارد شد. 

فاتحی نژاد تصریح کرد: دولت آیت الله رییسی روی کار آمد و با تلاش شبانه روزی سعی کرد تا دولت مردمی خود را به مردم بشناساند. اولین کاری که این دولت انجام داد احیای امید در جامعه بود. در شرایطی که دولت قبل با مشکلات جدی و خالی شدن خزانه اش رو به رو بود آقای رییسی و همکارانشان آن را تحویل گرفتند و اتفاقات خوبی را در عرصه های داخلی، خارجی، منطقه ای و بین المللی رقم زدند. هم چنین وقتی مردم ما با اقدامات ایشان مواجه می شدند،  تلاش های شبانه روزی و پای کار بودن این شخصیت بزرگ را لمس می کردند. 

فرماندار شهرستان شهریار در پایان خاطر نشان کرد: در تشییع پیکر مطهر شهدای خدمت دیدیم که شخصیت هایی که یک بار هم به ایران سفر نکرده بودند برای عرض تسلیت حضور پیدا کردند. به این دلیل است که در دولت ایشان گشایش های زیادی در ارتباط با کشورها انجام شد و از همه مهم تر پیوند بین مردم و مسیولین محکم تر گردید.

پایان خبر سیپکس

دولت آیت الله رییسی یکی از متخصص ترین و فعال ترین دولت های پس از انقلاب بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دولت آیت الله رییسی یکی از متخصص ترین و فعال ترین دولت های پس از انقلاب بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دولت آیت الله رییسی یکی از متخصص ترین و فعال ترین دولت های پس از انقلاب بود"، کلیک کنید.