دو نشان برنز تکواندو در روز حذف ناهید کیانی

دو نشان برنز تکواندو در روز حذف ناهید کیانی

آفتاب نیوز :

این دوره از مسابقات صبح امروز پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» ویتنام آغازشد. در روز نخست تیم ملی کشورمان 3 نماینده داشت که حاصل تلاش آن ها 2 مدال برنز توسط سعیده نصیری و متین رضایی بود.

سعیده نصیری در اولین تجربه آسیایی خود موفق به کسب مدال برنز وزن 46- کیلوگرم شد. وی در اولین دیدار «لخااوا» از مغولستان را در دو راند متوالی شکست داد و سپس با همین نتیجه «اوکاموتو» از ژاپن را از پیش رو برداشت و راهی دور نیمه نهایی شد. نصیری در این مرحله مقابل «وانگ» از چین قرار گرفت و 2 بر یک باخت و به نشان برنز رسید. نماینده چین پیش از نصیری «هوانگ سوان» نماینده عنوان دار جهان از چین تایپه را از پیش روی برداشته بود.

متین رضایی هم در وزن 63- کیلوگرم دومین برنز ایران در روز نخست را کسب کرد. وی دور نخست مقابل «تسوروکا» از ژاپن 2 بر صفر به برتری دست یافت و در ادامه با همین نتیجه برابر «ذکریا قالی» از عربستان پیروز شد و به نیمه نهایی صعود کرد. وی برای رسیدن به فینال «جون جانگ» کره ای با برنز المپیک، طلا و برنز جهان و 7 طلا، دو نقره و دو برنز گرندپری را پیش رو داشت و با وجود نمایشی قابل قبول 2 بر صفر باخت و به نشان برنز دست یافت.

ناهید کیانی در وزن 53- کیلوگرم بعد از یک دور نخست استراحت، برابر «جونگ» از تایلند 2 بر صفر باخت و حذف شد.

این دوره از مسابقات فردا جمعه 28 اردیبهشت ماه با حضور مهران برخورداری، ابوالفضل زندی، مهدی حاجی موسایی، امیرسینا بختیاری، محمد حسین یزدانی، مبینا نعمت زاده، الهام حقیقی و ملیکا میرحسینی از تیم ملی ایران پیگیری می شود. 

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک های وی خواهند بود. حمیدرضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

دو نشان برنز تکواندو در روز حذف ناهید کیانی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دو نشان برنز تکواندو در روز حذف ناهید کیانی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دو نشان برنز تکواندو در روز حذف ناهید کیانی"، کلیک کنید.