دیدار چهره به چهره وزیر ورزش و جوانان با ملی پوشان و کاپیتان های تیم های ملی

دیدار چهره به چهره وزیر ورزش و جوانان با ملی پوشان و کاپیتان های تیم های ملی

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی امروز در محل وزارتخانه در دیداری چهره به چهره با ملی پوشان و کاپیتان های تیم های ملی گفتگو کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این نشست اظهار داشت: بسیار خوشحالم که در خدمت کاپیتان ها و ملی پوشان تیم های مختلف هستیم. موفقیت های اخیر رزمندگان جمهوری اسلامی درخصوص عملیات اخیر و اجرایی شدن وعده صادق را تبریک می گویم و تشکر می کنم از جامعه ورزش که در این مدت کوتاه واکنش های بسیار خوبی به این عملیات پرشکوه داشتند و این نشان می دهد که ورزشکاران درک بالایی از شرایط کشور دارند.

هاشمی خاطرنشان کرد: موضوع روایت گری برای مقام معظم رهبری و رییس جمهور اینقدر پراهمیت است که ستاد روایت پیشرفت تشکیل شد و آقای تقدیری با حکم رییس جمهور محترم ریاست این ستاد را برعهده گرفت. فعلا در شروع کار هستیم و لازم است که اهمیت بیشتری به موضوع روایتگری داده شود و اینگونه نشست ها و اردوها خیلی به مسیله روایت گری کمک می کند.

وی بیان کرد: در حوزه ورزش هر مدالی که به دست می آید به روایت پیشرفت کمک می کند. زمانی که قهرمانان کشور در یک رویداد بین المللی حضور دارند و سرود کشور پخش می شود باعث غرور ملی می شود و این اثرگذاری ورزش را نشان می دهد.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اهمیت موضوع حجاب اظهار داشت: موضوع حجاب یکی از موضوعات اصلی و دغدغه نظام است چراکه انقلاب ما انقلاب فرهنگی بود. وقتی یک بانوی ما باحجاب در رویداد بین المللی حاضر می شود نشان دهنده اقتدار فرهنگ کشورمان است.

هاشمی افزود: زمانی روایت پیشرفت به خوبی منتشر خواهد شد که از زبان خود قهرمانان باشد. همانطور که وقتی افتخارات هشت سال دفاع مقدس از سوی رزمندگان مطرح می شود قطعا خیلی تفاوت دارد و حس و حال بهتری برای مخاطبان خواهد داشت.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: البته باید این نکته را توجه کنیم که قهرمانان فقط نباید راوی مسایل ورزشی باشند و می توانند با توجه به علاقه مندی راوی مسایل حوزه های دیگر نیز باشند. ورزشکاران می توانند در همه حوزه های کشور که پیشرفت های خوبی داشته ایم ورود کنند و به عنوان راوی برای مخاطبان اثرگذاری داشته باشند.

کیومرث هاشمی خاطرنشان کرد: ان شاءالله در مجموعه وزارت ورزش بخشی برای روایت پیشرفت مهیا خواهیم کرد که اتفاقات مثبت بازگو شود.

لازم به ذکر است اولین دوره اخلاق حرفه ای و اردوی روایت پیشرفت ویژه کاپیتان ها و نخبگان ورزشی تیم های رشته های مختلف ورزشی کشور توسط اداره کل فرهنگی وزارت ورزش و جوانان 27 لغایت 28 فروردین در استان هرمزگان و جزیره قشم برگزار خواهد شد.

257 251

دیدار چهره به چهره وزیر ورزش و جوانان با ملی پوشان و کاپیتان های تیم های ملی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دیدار چهره به چهره وزیر ورزش و جوانان با ملی پوشان و کاپیتان های تیم های ملی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دیدار چهره به چهره وزیر ورزش و جوانان با ملی پوشان و کاپیتان های تیم های ملی"، کلیک کنید.