رونمایی از جانشین‌های رضاییان و زکی‌پور در سپاهان

رونمایی از جانشین‌های رضاییان و زکی‌پور در سپاهان

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ از فینال جام حذفی بود که رامین رضاییان در مصاحبه‌ای از پایان همکاری‌اش با سپاهان خبر داد. این مدافع کناری ۳۴ ساله که مورد توجه باشگاه الوصل در امارات قرار دارد، تأیید کرد که می‌خواهد فوتبال خود را در تیمی غیر از سپاهان ادامه بدهد.

به گزارش ایرنا، از پرسپولیس و استقلال به عنوان تیم‌هایی که احتمال انتقال رضاییان به آنها وجود داشت نام برده می‌شد اما گویا این اخبار فقط در حد گمانه‌زنی بود و واقعیت نداشت.

میلاد زکی‌پور هم بعد از پایان قراردادش با سپاهان تصمیم گرفت با استقلال و پرسپولیس مذاکره کند. او این روزها در تهران است و همراه مدیر برنامه‌اش تلاش می‌کند تا بهترین تصمیم را برای ادامه فوتبال خود بگیرد. سپاهان اما برای جانشینی این دو مدافع کناری موثر تصمیم گرفت سری به انزلی بزند و با مجید عیدی و پدرام قاضی‌پور مذاکره کند. عیدی مدافع راست ملوان بود و قاضی‌پور همین وظیفه را در سمت چپ بر عهده داشت.

باید دید آیا مذاکرات مدافعان ملوان با سپاهان به نتیجه می‌رسد یا نه؟ هم قاضی‌پور و هم عیدی جزء بازیکنان کلیدی ملوان در فصل قبل بودند و البته مقابل سپاهان هم نمایش کم‌نقصی ارائه دادند. گفته می‌شود آنها ظرف روزهای آینده طرفین پای میز مذاکره می‌نشینند تا قرارداد را رسمی و نهایی کنند. قراردادی که احتمالاً برای هر یک از آنها به مدت دو فصل خواهد بود.

۲۵۸ ۲۵۸

رونمایی از جانشین‌های رضاییان و زکی‌پور در سپاهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رونمایی از جانشین‌های رضاییان و زکی‌پور در سپاهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رونمایی از جانشین‌های رضاییان و زکی‌پور در سپاهان"، کلیک کنید.