رییس شورای شهر، شهردار زیراب شد

رییس شورای شهر، شهردار زیراب شد

آفتاب نیوز :

در آیین معارفه شهردار زیراب حجت الاسلام سیدجلال صالحی تولیت و ریاست حوزه علمیه آیت الله صالحی تجربه دو دوره حضور حمیدی در شورای شهر را غنیمت شمرد و گفت: این تجربه ارزشمند است و می تواند جلوی آزمون و خطا را بگیرد. اینکه شهردار بخاطر حضور در شورای شهر و آشنایی با مشکلات شهری دغدغه ی حل چالش ها را داشته باشد بسیار مهم است

حجت الاسلام رضایی امام جمعه زیراب نیز در مراسم معارفه شهردار جدید زیراب با اشاره به ظرفیت های موجود در شهر گفت: امامزاده عبدالحق (ع) و رودخانه تلار از سرمایه های مهم زیراب هستند که باید برای استفاده بهینه از آن ها برنامه ریزی شود. شهدای خدمت موجب تعالی مدیریت کشور شدند و برای همه مدیران الگو هستند.

امام جمعه زیراب اظهار کرد: وحدت و میثاق بین شورای شهر و شهرداری و استفاده از تجربیات شهرداران گذشته می تواند به رفع مشکلات شهری کمک کند.

یاور حمیدی شهردار جدید زیراب نیز در این مراسم با اشاره به اینکه دو دوره انتخاب از سوی مردم برای شورای شهر باعث افتخار است، گفت: این حضور سبب شد تا با آشنایی کامل نسبت به چالش ها و نیاز های شهر و شهروندان پا به عرصه مدیریت شهری بگذارم و از همه شهروندان و بزرگان شهر تقاضا دارم در این مسیر یاری رسان شهرداری باشند.

در این مراسم از زحمات «شیردل مظلومی» که در سه ماه گذشته سرپرستی شهرداری زیراب را برعهده داشت، قدردانی شد.

 زیراب بخاطر قرار گرفتن در مسیر ترانزیتی تهران شمال و دارا بودن ظرفیت های مهمی مانند محور سوادکوه، جنگل های زیبای هیرکانی، راه آهن سراسری، رودخانه تلار، معادن ذغالسنگ، دانشگاه شهید بهشتی و ده ها ظرفیت دیگر، می تواند به شهری پویا و دارای رونق اقتصادی مناسب تبدیل شود.

رییس شورای شهر، شهردار زیراب شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رییس شورای شهر، شهردار زیراب شد" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رییس شورای شهر، شهردار زیراب شد"، کلیک کنید.