عملیات اجرایی پل باهوش اهرم آغاز شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

عملیات اجرایی پل باهوش اهرم آغاز شد - خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار سیپکس، احمد لطفی عصر سه شنبه بعد از ظهر سه شنبه در مراسم بهر برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه های عمرانی و اقتصادی شهرستان که با حضور وزیر علوم، تحقیقات و فناوری کشور و استانداری بوشهر برگزار شد، ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار داشت: یکی از مطالبات دیرینه مردم شهر اهرم احداث پل روی رودخانه باهوش بود که برای احداث این پل هفت دهانه روی رودخانه باهوش در شهر اهرم اعتباری بالغ بر 700 میلیارد ریال در نظر گرفته شده است که طی یک سال اجرا خواهد شد.

فرماندار تنگستان عنوان کرد: در ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری 335 پروژه در قالب پروژه های افتتاحی و یا آغاز عملیات اجرایی با اعتباری بالغ بر 46 هزار و 308 میلیارد ریال که در طول سه سال از دولت مردمی در شهرستان انجام شده است.

فرماندار تنگستان افزود: در شهرستان تنگستان با وحدت، همدلی و پشتیبانی بسیار خوب استاندار بوشهر در تنگستان در تمام حوزه های کاری نهضت فعالیت های عمرانی، خدماتی و اقتصادی در ابتدای دولت شروع شده و در حال اجرا است.

وی افزود: در حوزه مقاوم سازی بخش مسکن تنگستان در ابتدای دولت 53 درصد بود طی 30 ماه از دولت مردمی دکتر رییسی به بالای 65 درصد رسیده است.

لطفی افزود: در حوزه بندر سازی و اسکله تنگستان دارای هشت بندر و اسکله وجود دارد ظرف 30 ماه سه اسکله ساخت و به بهره برداری رسیده است.

فرماندار تنگستان خاطرنشان کرد: در حوزه بهداشت هم به لحاظ تکمیل و هم توسعه و تجهیزات پزشکی و احداث مکان هایی که مورد نیاز بود در این دولت تلاش های وافری صورت گرفته که امروز شاهد افتتاح 5 مرکز بهداشت و سلامت در شهرستان هستیم.

وی ادامه داد: در ابتدای دولت بیمارستان شهر اهرم هم به لحاظ کادر پزشکی و هم تجهیزات بیمارستانی در کمترین نقطه بهره برداری نسبت به سایر بیمارستان های استان قرار داشت که با پشتیبانی خوبی که انجام شد بیش از 11 پزشک متخصص، فوق تخصص، و عمومی به این بیمارستان اضافه شد.

لطفی بیان کرد: در حوزه نوسازی مدارس به خصوص بخش مرکزی تنگستان آخرین رتبه نوسازی مدارس داشت که بیشتر مدارس تخریبی شهرستان در استان داشت که با یک برنامه ریزی بسیار دقیق و طی سه سال که صورت گرفت در سال گذشته عملیات اجرایی 33 مدرسه تک کلاس، سه کلاس، شش کلاس، 12 کلاس آغاز شد و امروز شاهد افتتاح تعدادی از این مدارس هستیم که در طی 2 سال آینده برنامه مدارس تخریبی تنگستان در بخش مرکزی به پایان خواهد رسید.

عملیات اجرایی پل باهوش اهرم آغاز شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عملیات اجرایی پل باهوش اهرم آغاز شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عملیات اجرایی پل باهوش اهرم آغاز شد – خبرگزاری سیپکس | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.