عنایتی: بازیکنان با تجربه باید بهتر کار کنند

عنایتی: بازیکنان با تجربه باید بهتر کار کنند

سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید بازیکنان با تجربه تیمش باید بهتر کار کنند.

به گزارش سیپکس، رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال پیکان بعد از تساوی 2 بر 2 تیمش برابر هوادار در هفته بیست وچهارم لیگ برتر فوتبال ایران، اظهار کرد: بازی سنگینی برای ما بود. در نیمه اول غافلگیر شدیم. تا دقیقه 35 خوب نبودیم اما وقتی کار از کار گذشت به بازی برگشتیم. درنیمه دوم با تغییراتی که ایجاد کردیم توانستیم بازی خوبی انجام دهیم. از بازیکنان بزرگ تیم گله دارم که تا دقیقه 35 خوب نبودند. وقتی مشکلی ایجاد می شود بازیکنان بزرگ تیم باید واکنش نشان دهند که این اتفاق رخ نداد.

وی افزود: امروز برایم دو سر برد بود چون واقعا هوادار را هم دوست دارم اما به هر حال بازی مساوی شد. امیدوارم هوادار و مسعود شجاعی در ادامه راه موفق باشند.

او همچنین گفت: ما بازیکنان 18 و 17 ساله داریم. خوشحالم که بازیکن تیم ملی جوانان برای ما گلزنی کرد. شرایط ما در جدول هنوز تثبیت نشده و بازیکنان با تجربه باید بیشتر کمک کنند تا شرایط خوبی را تجربه کنیم. بازیکنان ما همه با کیفیت هستند و باید قدر خود را بدانند.

عنایتی درباره تعویض زودهنگام حامد پاکدل و اینکه این بازیکن بعد از تعویض راهی رختکن شد هم گفت: حامد از بازیکنان خوب ماست اما گاهی روز خوب بازیکن نیست. ما حساب ویژه ای رو او باز می کنیم. مربی باید وقتی بازیکن شرایط خوبی ندارد او را تعویض کند. امروز روز خوبی برای حامد پاکدل نبود. او بعد از تعویض به رختکن رفت و دوش گرفت و دوباره روی نیمکت نشست. این موضوع با هماهنگی من بود.

پایان خبر سیپکس

عنایتی: بازیکنان با تجربه باید بهتر کار کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عنایتی: بازیکنان با تجربه باید بهتر کار کنند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عنایتی: بازیکنان با تجربه باید بهتر کار کنند"، کلیک کنید.