عکس | لایک معنادار ستاره پرسپولیس؛ جدایی یک سرخ‌پوش دیگر؟

به گزارش خبرگزاری سیپکس؛ باشگاه پرسپولیس پس از گذشت چند روز از نقل و انتقالات نه تنها بازیکنی را جذب نکرده بلکه چند در خطر از دست دادن چند ستاره تاثیرگذار قرار گرفته است.

به گزارش خبرورزشی، یکی از چالش‌های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در این روزها تمدید قرارداد با بازیکنانی است که قراردادشان با سرخ‌ها به پایان رسیده و تا این لحظه فقط قرارداد وحید امیری و مرتضی پورعلیگنجی با پرسپولیس امضا شده است.

در همین زمینه سپهر حیدری ستاره سابق پرسپولیس با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش از عملکرد درویش انتقاد کرد و نوشته است: «تو رو به امام حسین تا اربعین نرو مسافرت حال پرسپولیس خوب نیست…ستاره‌های تیم ناراحت هستند از نوع برخورد و قیمت پیشنهادی و فرق قیمت بازیکنان به خصوص بزرگترهای تیم…تو نقل و انتقالات دقیقه‌ها هم مهم هستند تیم‌های رقیب در کمین ستاره‌های ما نشستند و ما در کمین بازیکنان بی‌کیفیت اونها…تمرکز کنید ستاره‌هایی که دلشون با تیم هستش و بارها ثابت کردند به شکل محترمانه و با مبلغی در خور شخصیت اون بازیکن و بازار نقل و انتقالات بدون اینکه جلوی هوادار قرارش بدید سریع تمدید کنید و بازیکنی اگر نیاز هست جذب بشه تا تیم‌های رقیب قیمتش رو بالاتر نبردند جذب کنید بعد هر جا خواستید برید مسافرت اصلا خودمون تور رایگان می‌گیریم ولی الان نباید زمان و ستاره‌هامون رو از دست بدیم…اصلا هر سال از من به خاطر اینکه نگران تیمم هستم شکایت کن ولی بزار پرسپولیس راحت‌تر قهرمان بشه و این هوادار کمتر حرص بخوره…در آخر لیاقت این هوادار لذت بردن بعد قهرمانی است نه استرس بعد قهرمانی #پرسپولیس».

اکنون عیسی آل‌کثیر با لایک کردن پست سپهر حیدری واکنش معناداری به وضعیت خود با پرسپولیس نشان داده است.

گفتنی است که قرارداد آل‌کثیر با پرسپولیس هنوز تمدید نشده و احتمال جدایی این بازیکن نیز در صورت عدم توافق با سرخ‌ها وجود دارد.

لایک معنادار ستاره پرسپولیس!/ جدایی یک سرخ‌پوش دیگر؟ +عکس

258 258

عکس | لایک معنادار ستاره پرسپولیس؛ جدایی یک سرخ‌پوش دیگر؟

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | لایک معنادار ستاره پرسپولیس؛ جدایی یک سرخ‌پوش دیگر؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | لایک معنادار ستاره پرسپولیس؛ جدایی یک سرخ‌پوش دیگر؟"، کلیک کنید.