فوت 70 نفر در تصادفات تعطیلات عیدفطر/ یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از صبح فردا

فوت 70 نفر در تصادفات تعطیلات عیدفطر/ یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از صبح فردا

رییس پلیس راه کشور با اشاره به فوت 70 نفر در تصادفات تعطیلات عیدفطر از 21 فروردین تا امروز ، از اجرای محدودیت های ترافیکی از صبح فردا در جاده چالوس و آزادراه تهران -شمال خبر داد.

به گزارش سیپکس، سردار مومنی با اشاره به آغاز طرح ترافیکی ویژه تعطیلات عید فطر از 21 فروردین گفت : این طرح تا 25 فروردین در جاده های کشور اجرا می شود.

وی با اشاره به تردد روان در اکثر محورهای کشور گفت: همچنین بارش باران را در برخی محورهای استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل گیلان، گلستان، خراسان شمالی و خراسان رضوی را شاهد هستیم.

وی گفت: در طول اجرای طرح خوشبختانه شاهد کاهش آمار جانباختگان تصادفات به میزان 63 درصد بودیم و همچنین شمار مصدومان تصادفات هم 17 درصد کاهش یافته است اما با این وجود متاسفانه در این مدت 70 نفر از هموطنان در تصادفات جان خود را از دست دادند و 2223 نفر هم مصدوم و مجروح شده اند.

به گفته رییس پلیس راه کشور،  برای فردا  آخرین روز تعطیلات عیدفطر  محدودیت های ترافیکی پیش بینی شده است. از ساعت 8:30 صبح فردا جمعه آزاد راه تهران – شمال به سمت چالوس مسدود می شود و از ساعت 9:30 از پل زنگوله مسیر به سمت چالوس مسدود می شود و از ساعت 11:30 از مرزن آباد به سمت تهران مسیر یکطرفه می شود.

مومنی همچنین با اشاره به بازگشایی قطعه 2 آزادراه تهران- شمال بازگشایی گفت: امسال مثل سنوات گذشته محدودیت های ترافیکی برای مردم بومی و محلی ایجاد نمی کنیم و این هموطنان می توانند از مسیر قدیم کرج چالوس تا تونل کندوان تردد داشته باشند ولی آن دسته از هموطنانی که قصد رفتن به سمت چالوس را داشته باشند از ساعت 7 به بعد از میدان امیرکبیر نمی توانند تردد کنند.

فرمانده پلیس راه کشور درباره حجم ترافیکی بالای مسافران در برخی استان ها، گفت: بیشترین انباشت  را در استان های گیلان، مازندران ، گلستان و خراستان رضوی را شاهد هستیم و توصیه به هموطنان این است که به هنگام برگشت قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند و از سرعت و سبقت غیرمجاز پرهیز کنند و به هنگام خستگی و خواب آلودگی رانندگی نکنند.،متاسفانه نزدیک به 44 درصد تصادفات جاده ای در کشور به علت عدم توجه به جلو است که بخشی از آن به علت استفاده با تلفن همراه حین رانندگی است.

پایان خبر سیپکس

فوت 70 نفر در تصادفات تعطیلات عیدفطر/ یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از صبح فردا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فوت 70 نفر در تصادفات تعطیلات عیدفطر/ یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از صبح فردا" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فوت 70 نفر در تصادفات تعطیلات عیدفطر/ یکطرفه شدن جاده چالوس و آزادراه تهران شمال از صبح فردا"، کلیک کنید.