قتل زن جوان درپی اختلافات خانوادگی در لواسان

قتل زن جوان درپی اختلافات خانوادگی در لواسان

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری مردی افغانستانی که در جریان یک درگیری خانوادگی همسرش را از طبقه چهارم خانه ای در لواسان به پایین پرتاب کرده و به قتل رسانده بود، خبر داد.

به گزارش سیپکس، سردار علی ولی پور گودرزی در تشریح جزییات این خبر گفت: شامگاه دوشنبه ششم فروردین ماه امسال خبر سقوط زنی از پشت بام یک خانه چهارطبقه در محله لواسان به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع داده شد که درپی آن تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ راهی محل حادثه شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محل گفت: کارآگاهان با حضور در محل با جسد زنی حدوداً 19ساله اهل کشور افغانستان مواجه شدند که براثر سقوط جان خود را از دست داده بود. بررسی های اولیه نیز نشان از این داشت که همسایه ها قبل از این سقوط مرگبار میان متوفی و خانواده همسرش صدای مشاجره شنیده اند. تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت که ساعتی قبل از این حادثه زن جوان با همسر و خواهر همسرش که اختلاف خانوادگی داشته مشاجره پیدا کرده است و این درگیری به پشت بام نیز کشیده شده است که ناگهان متوفی به پایین پرتاب شده است.
 
ولی پور گودرزی ادامه داد: در نخستین گام همسر متوفی هدف بازجویی قرار گرفت. او در اظهارات ضد و نقیضی به کارآگاهان پلیس جنایی گفت، از گذشته با همسرش اختلاف داشت و در شب حادثه نیز برای عیددیدنی به خانه خواهرش رفته بودند که در جریان مهمانی به خاطر همان مشکلاتی که وجود داشت با همسرش شدیداً مشاجره کرده اما او برای اینکه آرام شود به پشت بام رفت. این مرد ادعا کرد که او نیز برای صحبت به آنجا رفته اما در ادامه همسرش ناگهان خودش را به پایین پرتاب کرد و به زندگی خود پایان داده است.

وی افزود: در تحقیقات دقیق تر کارآگاهان مشخص شد احتمالاً مرد جوان پس از این سقوط مرگبار قصد داشته است از صحنه جرم فرار کند اما با توجه به ازدحام جمعیت در راه پله های ساختمان ناموفق بوده است همچنین خواهر همسر متوفی که صاحب خانه است، در رابطه با این حادثه اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورد که به همین دلیل نیز بازداشت شد. پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان جنایی ماموریت یافتند با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین های مداربسته اطراف صحنه جرم بررسی های موشکافانه خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: در این شاخه از تحقیقات با توجه به شکل قرارگرفتن جسد روی زمین، نحوه سقوط متوفی از پشت بام، اظهارات شهود، اختلافات گسترده زن جوان با همسرش و تجزیه و تحلیل های جنایی کارآگاهان، فرضیه وقوع قتل پررنگ شد و متهم پس از مواجهه با ادلّه موجود چاره ای جز بیان حقیقت را نداشت و  راز این سقوط را فاش کرد.
 
ولی پور گودرزی با اشاره به اعترافات همسر این زن گفت: مرد جوان در اعترافات خود به کارآگاهان گفت که یک سال و نیم قبل با مقتوله در کشور افغانستان ازدواج کرده و با وجود مشکلات پس از مدتی همسرش با خواهرش به صورت مخفیانه و غیرقانونی به کشور ایران آمدند. این مرد از همسرش خواسته تا به خانه برگردد اما مخالفت کرده و به همین خاطر چهار ماه قبل به ایران آمده و در شهرهای اصفهان و دماوند کارگری کرده تا همسرش را پیدا کند. پس از اطلاع یافتن از محل سکونت همسرش در شب حادثه به منزل خواهرم رفته و بر سر همین موضوع دوباره با یکدیگر مشاجره کردند و خیلی خشمگین شدند. در ادامه هم برای صحبت کردن با تلفن به پشت بام رفته اما دقایقی بعد همسرش نیز به آنجا آمد و در آنجا درگیری شدیدی میان آنان رخ داد که در میانه این درگیری مرد جوان همسرش را از پشت بام هول داده که منجر به مرگش شده است.  

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد:  با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، مرد جوان به اتهام ارتکاب قتل عمدی به زندان معرفی شد و سیر مراحل قانونی پرونده ادامه دارد.

پایان خبر سیپکس

قتل زن جوان درپی اختلافات خانوادگی در لواسان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قتل زن جوان درپی اختلافات خانوادگی در لواسان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قتل زن جوان درپی اختلافات خانوادگی در لواسان"، کلیک کنید.