ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند

ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند

سخنگوی فراجا با اشاره به شهادت دو مامور پلیس برای صیانت از صندوق رای در استان سیستان و بلوچستان گفت: از تمام هم‌میهنان قدرشناس و فهیم، مسئولین و نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری که به شهدای جمهور پلیس ادای احترام کردند تشکر می‌کنیم.

به گزارش سیپکس، سردار سعید منتظرالمهدی با اشاره به شهادت دو مامور پلیس در راه صیانت از صندوق رای در منطقه جکیگور استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران جان برکف پلیس از صندوق‌های رای و آرا مردم در سیستان و بلوچستان با جان عزیزشان مراقبت و محافظت کردند و به شهادت رسیدند.

سخنگوی فراجا با تاکید بر اینکه پلیس همواره نگاهبان ایران زمین و اندیشه‌ وحدت بخش این مرز و بوم است، گفت: شهیدان والامقام ابراهیم مرمزی و فرهاد جلیل نیز در همین مسیر جان خود را فدا کرده و از این اندیشه و مردم صیانت کردند.

منتظرالمهدی در پایان تاکید کرد:‌ از تمام هم‌میهنان قدرشناس و فهیم، مسئولین و نامزدهای انتخاباتِ ریاست جمهوری که به شهدای جمهور پلیس ادایِ احترام کردند تشکر می‌کنیم.

روز گذشته افراد مسلح برای ربودن صندوق آرای منطقه جکیگور به خودروی عوامل اجرایی و انتظامی صندوق أخذ رای از چند جهت تیراندازی کردند که با اقدام به موقع ماموران انتظامی از صندوق آرای مردم حفاظت شد اما تعداد پنج نفر از عوامل اجرایی و انتظامی مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند که متاسفانه دو نفر به اسامی سرباز وظیفه انتظامی فرهاد جلیل و گروهبانیکم مرزبانی ابراهیم مرمزی به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

درپی این اقدام مسعود پزشکیان (اینجا) و سعید جلیلی (اینجا) دو نامزد راه یافته به مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری چهاردهم با صدورپیام‌های جداگانه‌ای این اقدام را محکوم کردند.

پایان خبر سیپکس

ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ماموران پلیس با جانشان از آرای مردم مراقبت کردند"، کلیک کنید.